Přejít na obsah

Přenos nahrávek z DV do RC


Návštěvník Kadraj

Doporučené příspěvky

Návštěvník dan1

Podle mne to zakodovani kvuli "vloupani do bytu" je lez.

Kolik takovych pripadu vloupani se stalo?

Je to jen vymluva, kterou se Lica - nebo UPC pokousi zakryt neco jineho.

Je mozne, ze se do obehu dostalo par DVR, ktere pochazeji z UPC/Licy, ale urcite ne kradezi v bytech...

 

Sam jsem jeden takovy DVR koupil (za dostatecne pruhlednych okolnosti, abych si mohl byt prakticky jisty, ze se nejedna o zadne "vloupani do bytu").

 

UPC i Lica nejprve 3 mesice hrali mrtveho brouka, kdyz jsem je bombardoval zadostmi o sparovani DVR s Conax kartou.

Ted se daly veci do pohybu a sami se zacali aktivne zajimat co je to za DVR.

Poslal jsem jim seriove cislo a podle vyjadreni UPC tento DVR jeste nebyl u zadneho zakaznika (tzn. opet: zadne vloupani v bytech nebo nevraceni DVR).

 

Dalsi info snad bude behem pristiho tydne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tomus promiň, ale to je nesmysl. Vždy se muselo jednat pouze o platící zákazníky UPC. Určitě to není relevantní důvod pro kódování veřejnoprávní ČT. Mimochodem, co je to dost? Určitě nesrovnatelné méně, než těch nyní naštvaných. Mimochodem, TV Barrandov je opět free.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakodovali to protoze se naslo dost takovych co nevraceli STB a nechavali si ho.

A i bez karty slo na STB naladit nekolik kanalu ktere v v nabidce Mini nejsou.

Ted uz jim je knicemu.

to ovšem nevysvětluje proč jsou kódované i tzv. Must carry programy - vždyť to je podle mne v rozporu se zákonem a žádá si to bonz na ČTU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Obávám se, že to v rozporu se zákonem není, viz http://www.rrtv.cz/ : "Pro veřejnost/Často kladené otázky/Povinná nejnižší programová nabídka" (přímý link nechodí). Jiná věc ovšem je, že se UPC chová jako monopol, který nemá prakticky konkurenci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...