Přejít na obsah

Přenos nahrávek z DV do RC


Návštěvník Kadraj

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kadraj

Náhrávky označené CAS nejdou přenést, předtím ty které byly označené jako FAT jsem mohl přenášet v pohodě. Nevím, co jsem kde změnil, že všechny poslední jsou CAS a po stisknutí UPLOAD mi to hlásí chybu. Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Nevím, co jsem kde změnil, že všechny poslední jsou CAS a po stisknutí UPLOAD mi to hlásí chybu.

Takže, jestli to máš na svědomí Ty, nechť Tě Všichni kamenují :lol: Pravda je ovšem taková, že UPC začal kódovat veškeré programy (tedy, poněkud kecám, nadále můžes svým obvyklým způsobem přenášet do PC programy UPC Expres)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kadraj

Zvlášní je to, že kódem CAS jsou označené všechny poslední nahrávky z placených i neplacených kanálů, přičemž předtím byly stejné kanále označované jednotně FTA - ale ty mimo vyvolenou desítku nešly přenášet. Jde mi teď konkrétně jen o ČT1 - přetáhl jsem 6 dílů Stíhači v boji a sedmý už nejde. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel v rámci vloupání do bytů mizely i stb čka. Ty se pak objevovali různě v zástavárnách a nebo pokoutně po hospodách a pod. Naprosto chápu zakodování všech kanálů a spárování s kartou tudíš zabránění spojit takovou kartu s jiným STB. S tím jen souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Jaksi nechápu souvislost mezi kódováním programů a "chmatáky". Kradená STB jsou komukoli na dvě věci, pokud není zákazníkem UPC. Pokud je zákazníkem UPC, pak za dodávku sígnálu musí platit a jak "koupený" signál využívá je pouze jeho věcí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...