Přejít na obsah

Eurosport HD


Návštěvník valyhonda

Doporučené příspěvky

Návštěvník valyhonda

Nevite prosim nekdo,jestli se de dokoupit je eurosport HD a kolik stoji?Jde mi jen o tento program.Platim si klasicke programy,sportovni programy a hudebni a k tomu bych chtel i eurosport HD...dekuji ..... :?:?:?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jestli tomu aspoň trochu rozumím, potom HD programy má člověk automaticky, pokud

1) platí odpovídající program v SD

2) má vlastní / platí měsíčně odpovídající technické zařízení, které to umí dekódovat a zobrazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, musíš kanál s HD vysíláním přijímat. Kanál vysílaný v SD je pouze SD. V případě Eurosport HD u UPC musíš mít alespoň nabídku Standard. viz http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

K tomu pak přijímač, buď Handan CV7000-HD od UPC nebo jiný + modul od Lica www.dvb-c-shop.cz

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

No a to jsem si právě nemyslel.

Vím, že SD je vysílaný na jiné frekvenci než HD, resp. že to je jiný program klidně ve stejném MUXu.

 

Ale, že bych kvůli tomu musel mít nabídku Standard to jsem nevěděl.

Protože i s nabídkou Starter můžu mít balíček Filmbox nebo Superfilm, které obsahují kanály v HD.

Jen jsem se domníval, že Eurosport HD se prostě nevešel textově do letáčku s balíčkem Sport.

 

Pod pojmem přijímat vysílání jsem měl na mysli to technické omezení příslušným zařízením, ať STB, TV nebo třeba HTPC.

 

BTW: Včera jsem na Eurosportu HD sledoval šipky a moc se mi líbili. Asi je to tím, že jsem aktivní nesportovec a na sporty se zpravidla ani nedívám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to jsem si právě nemyslel.

Vím, že SD je vysílaný na jiné frekvenci než HD, resp. že to je jiný program klidně ve stejném MUXu.

 

Ale, že bych kvůli tomu musel mít nabídku Standard to jsem nevěděl.

Protože i s nabídkou Starter můžu mít balíček Filmbox nebo Superfilm, které obsahují kanály v HD.

Jen jsem se domníval, že Eurosport HD se prostě nevešel textově do letáčku s balíčkem Sport.

 

Pod pojmem přijímat vysílání jsem měl na mysli to technické omezení příslušným zařízením, ať STB, TV nebo třeba HTPC.

 

BTW: Včera jsem na Eurosportu HD sledoval šipky a moc se mi líbili. Asi je to tím, že jsem aktivní nesportovec a na sporty se zpravidla ani nedívám. :)

 

EUROSPORT HD si nemusíš zvlášt objednávat,pojede ti automaticky s nabídkou STANDART,jenom musíš mít HD STB+ HD TV.To samé platí pro balíček FILMBOX a SUPERFILM.Tyto balíčky obsahují FILMBOX HD a HBO HD,ale bez patřičného zařízení je neuvidíš,max info o probíhajícím programu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...