Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fingon1
No teda nevim, chtelo by to navstivit ocniho lekare.

 

Starting traceroute to onix.netbox.cz (83.240.0.162):

hop ip host time

1 62.24.64.253 2hopsem-v11.dkm.cz 9.832 ms

CZ (CZECH REPUBLIC)

 

AS6830

 

UPC Ceska republika, a.s. - Broadband Internet II

 

2 213.46.172.201 cz-prg01a-ra3-ae1-v12.aorta.net 9.745 ms

NL (NETHERLANDS)

 

AS6830

 

AT-TELEKABEL-19991230

 

3 194.50.100.78 nix2.netbox.cz 9.387 ms

CZ (CZECH REPUBLIC)

 

 

NIX.CZ, exchange point

 

4 83.240.0.30 brn-pop-r2-vl3.netbox.cz 9.820 ms

CZ (CZECH REPUBLIC)

 

AS31246

 

NETBOX

 

5 83.240.0.162 onix.netbox.cz 9.121 ms

CZ (CZECH REPUBLIC)

 

AS31246

 

NETBOX

 

Hmm a ze Netbox neni v NIX :P

 

Ano Smart comp je v primo v NIXu od roku 2005, predtim ale musel byt na NIX pripojenej skrz nekoho. Navic nevim co teda berou od Master Internetu pac ten narozdil od Netboxu ma 10gb pripojku do NIXu. Jen by me zajimalo kolik a jak rychlejch pripojek ma Netbox. Pac treba upload ma daleko slusnejsi nez UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No já jsem už minulý týden objednal ten internet 20/1.5MBit, řekla, že do 48 hodin to pojede, ale vůbec. V profilu mám i po 5ti dnech pořád Light s dvojnásobným uploadem...

Ale ode dneška to aspoň jede těch 8/1MBit (měl jsem Light s dvojnásobnym uploadem).

Jen by mě zajímalo, jestli se mi ten dvojnásobný upload projeví i po tom zvedání rychlostí ? Tj. jestli bude konečná rychlost 18/3, nebo 18/1.5 ??

Nečetl jsem to všechno, zkuste prosím někdo odpovědět, kdo to ví, díky :)

Ať to případně ještě mžu zrušit - rozhodně raději bych dal přednost 1,5MBitu navíc pro UP (i za cenu +90Kč/měsíc), než 2MBity navíc pro down...

 

385414830.png | 200900109884.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
No já jsem už minulý týden objednal ten internet 20/1.5MBit, řekla, že do 48 hodin to pojede, ale vůbec. V profilu mám i po 5ti dnech pořád Light s dvojnásobným uploadem...

Ale ode dneška to aspoň jede těch 8/1MBit (měl jsem Light s dvojnásobnym uploadem).

Jen by mě zajímalo, jestli se mi ten dvojnásobný upload projeví i po tom zvedání rychlostí ? Tj. jestli bude konečná rychlost 18/3, nebo 18/1.5 ??

Nečetl jsem to všechno, zkuste prosím někdo odpovědět, kdo to ví, díky :)

Ať to případně ještě mžu zrušit - rozhodně raději bych dal přednost 1,5MBitu navíc pro UP (i za cenu +90Kč/měsíc), než 2MBity navíc pro down...

 

385414830.png | 200900109884.png

 

Nak nechapu tu otazku :D Upload booster se vzdycky vztahuje k tarifu, ktery mas objednany. Tzn. mas li 20M bude upload 2x1,5 tzn 3 Mb/s. Otazkou vsak zustava jestli na to UPC bude mit.. Rekl bych ze po upgradu urcite ano, ale jde o to jaky uprgade se dela, jestli posileni, ci modernizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

No nějak jsem si nevšiml na jejich stránkách možnosti pořídit upload booster k novým tarifům. Z toho usuzuju, že to nebude s tím tak jednoduché a proto se ptám, jestli to budou mít aspoň ti stávající zákazníci, kteří to platili už dříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník winn

uz to lidem z usti nad labem jede novou rychlosti? mam stale 6Mbit/512Kbit a zajimalo by me kdy mi nahodi novych 18Mbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
zajimalo by me kdy mi nahodi novych 18Mbit.

Správná odpoveď zní: Březen 2009.

 

Chce to více číst pro příště. Bylo to zde již zmíněno.

 

Harmonogram navyšování rychlosti

 

upcportfolionavyovnrychxw6.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
No nějak jsem si nevšiml na jejich stránkách možnosti pořídit upload booster k novým tarifům. Z toho usuzuju, že to nebude s tím tak jednoduché a proto se ptám, jestli to budou mít aspoň ti stávající zákazníci, kteří to platili už dříve...

 

UPC melo vzdycky problem s uploadem a dodrzenim rychlosti u boosteru, na druhou stranu je penezu chtive a je schopno ti uctovat booster pri zvetseni jen o par kilobitu. :-) Kazdopadne jestli se dockame lepsiho uploadu s vymenou sitovych prvku po breznu 09 je otazka, nic neni nemoznee Toyotaa. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...