Přejít na obsah

UPC Slovensko - 120Mb/s příští rok !


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Spoločnosť UPC Broadband Slovakia uvedie budúci rok najrýchlejší internet na Slovensku, ktorý dosiahne prenosovú rýchlosť až do 120 Mb/s. Umožní to nasadenie technológie EuroDOCSIS 3.0 (Data Over Cable Service Interface Specification) najnovšieho štandardu určeného na dátovú komunikáciu prostredníctvom káblových sietí.

 

Uvedenie novej technológie a poskytovania nových internetových služieb s prenosovými rýchlosťami až do 120 Mb/s (downstream) a do 10 Mb/s (upstream) sa pripravuje na začiatok budúceho roka. Slovensko sa tým po Holandsku zaradí medzi prvé krajiny využívajúce tento nový štandard na poskytovanie ultra-rýchleho internetu.

 

http://www.parabola.cz/clanky/3352/upc-uvedie-najrychlejsi-internet-na-slovensku-s-rychlostou-az-do-120-mb-s/

 

Tak to je vážně...brutal..!..nevim co rict..u nás jen 20Mb/s omg..at uz to je tady taky..to strci do kapsy i NetBox :lol: Na cenu sem však zvědav :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

parchanti!!!!!!!! na slovensku budou mít 120mb/s= 15MB/s od nového roku a mí jen 20mb/s to je super h**zlove co si čr UPC dovoluje to je děs mě sníží net o 50%

 

15MB/s = 1min 900MB/s 60min = 54000MB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
parchanti!!!!!!!! na slovensku budou mít 120mb/s= 15MB/s od nového roku a mí jen 20mb/s to je super h**zlove co si čr UPC dovoluje to je děs mě sníží net o 50%

 

15MB/s = 1min 900MB/s 60min = 54000MB/s

 

Ty jsi asi velký závislák ve stahování, že?

 

Když čtu Tvůj příspěvek, tak mi to nedá, promiň, ale jsem rád, že právě takoví stahovači (sosači - přeber si to jak chceš), kteří počítají v takovýchto úvahách jako Ty, půjdou z UPC sítě pryč, protože věř tomu, právě kvůli takovým jako jsi Ty (neber to až tak osobně prosím), se děje to co se děje, místo, aby providěři se snažili provést něco s uploadem, vyřešili (zlepšili) stránku uploadu, tak stále dle mně půjde o to, kdo více nabídne v rychlosti downstreamu.

 

Chápu, že jsi zákazník a platíš službu a dle smlouvy dodržuješ určitá pravidla, ale ta služba (chápej rychlost) je ti v reálu téměř k ničemu, pokud ovšem nesosáš vše, co se na netu najde (zda warez či newarez řešit nechci, to je tvoje věc)

 

Počítám, že ty ani ten internet neplatíš ze své kapsy. Jediné co umíš, je závidět a nadávat z důvodu, že konkurence je lepší.

S tím, že tvůj poskytovatel je tak neschopný, že nenabídne stejnou nabídku. Proč nepřejdeš?

 

(P.S. s těmi hodnotami co jsi napsal tam ti na konci ujelo to 900MB/s :) to tam asi nemělo být)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No já bych řekl, že přenosovou rychlost 120 Mbps to určitě zvládne, však myslím, že přímo ve specifikaci EuroDOCSIS 3.0 je přenosová rychlost 160 Mbps. Koukněte se také na stránky nizozemský UPC: http://www.upc.nl/internet/ , zde totiž zrovna nabízejí tarif o rychlostech 120/10 Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...