Přejít na obsah

Neustálá změna IP adresy


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fireball

U jistych stranek ano..byl sem registrovanej ..mel sem pevnou ip...znenadani me ji zmenily a po te sem musel pracne menit hesla nebo lepe receno aby me poslali nove hesla na e-mail....a potom to slapalo jako po masle... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník piposek

No, poslední dva tři měsíce se mi mění IP skoro při každém restartu, takže měnit mac adresu už není potřeba... Jen jsem jednou dostal zabanovanou adresu, z které nešly odesílat emaily, tak jsem musel restartit znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové vy nevíte co to je mac adresa? to je ale základní iformace pro připojení k internetu

MAC neboli meck adresa se nemění!! ta je na stálo!.

 

Mě se taky každou chvíli mění ip adresa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník JTR.

Pořidte si jako já pevnou IP, vřele "doporučuju". Minulý týden mi jí změnili a navíc bez jakýhokoliv upozornění - že mam novou IP mi napsali až když sem hlásil tech. problém (změna IP). Měnila se mi i loni (listopad 2008) a předtím ještě jednou takže služba na dvě věci. Mám na IP vázáno hodně věcí (ftp, remote desktop, tomcat, plním zabezpečený eshopy atd) a snažil sem se tedy vyhádat původní IP ať nemusim vše měnit. To nejde, sleva asi taky nejde (vždyť je to pouhých 200/měs a mění se jen 2x do roka tak kde je problém?) tak sem si alespoň zanadával tady 8) . Škoda že nedělám u nějakého mobilního operátora. To bych technikům změnil telefonní číslo a když by se divili že se jim nikdo nedovolá tak bych jim poslal mejla "nezlobte se, ale od minulého týdne máte nové telefonní číslo. " :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...