Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Zajímavá věc, jak sem použil CA modul s novou kartou a pak vrátil zpět Handana, už stará karta nefunguje. Musel sem jí vyškubnout a do Handana strčit celý nový CA modul, aby vše zase jelo. Hmmm jste na tom stejně? To by znemožnilo použití CA do Bravie a použití Handanu u druhé TV.... Týká se jen kódovaných programů, z nich jede jen zvuk u FilmBoxu HD, obraz ne a ostatní nejdou vůbec, prostě černá obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Luger:

já mám Handan stále funkční i když už druhý den mám v Bravii CA modul.

 

Co se týká programu Filmbox HD: Bravie mi vůbec žádný zvukový doprovod nenabídne. Jako kdyby nebyl vysílán žádný zvuk. Třebu u HBO HD i u jiných, které mají AC3, se mi zobrazí zvuk AC3 a Bravie ho dokáže normálně zpracovat. Pouze je problém u programu Filmbox HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

+ obraz přepočtený na 1080p je prostě o mnoho hezčí, takže karta z Bravie ven, Handan pokorně zpět a rychle objednat techisata digicordera....

 

můžeš to rozvést, protože to nedává smysl? . . . to co dělá handan při upscale na 1080i je dost hrozné a nic mezi STB a TV z toho zázrak neudělá. Já preferuju upscale co dělá Bravie, sice produkuje subjektivně měkčí obraz ale bez artefaktů, třeba převod z 720p u Eurosport HD na 1080i je u handanu přímo tragický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jak jsem psal jinde používám reciever Onkyo, který cokoli převede na 1080p. A nepoměrně kvalitněji než Bravia, Handan atd atd. Rozdíl mezi 1080i na bravii a na též TV 1080p připravený Onkyem je prostě propastný....

 

Jinak to zkouším zase a prostě když dám starou kartu zpět do Handana tak prostě nic... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Na ten zvuk jsem se ptal a bylo mi řečeno, žre Brawia od W3000 DD přehraje, tak v čem je problém když v TV to je????

 

Je někdo, komu to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem do firmy Lyca o tom problemu se zvukem na Filmboxu HD. Tak snad se tim bude nekdo zaobirat. UPC testovalo rok a na tohle asi zapomeli...

Jinak mam dotaz - ty HD programy me zustanou i po 10denni promo akci (mam Standard), nebo se vazou k objednani HD STB?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...