Přejít na obsah

Torrent No connect


Návštěvník Inz3nyr

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Mám podobnou zkušenost. Během dopoledne je uTorrent bez problémů, odpoledne všechny torrenty zčervenají a zazelenají se opět až po půlnoci. Zajímavé je to, že přesto něaký přenos běží i když rychlost není nijak závratná a ikona ve spodní liště uTorrentu je zelená. Zkoušel jsem změnu portu a beze změny. Port Checker mi také hlásí port otevřený a adresu mám veřejnou, router žádný, jednoduché připojení ke kabelovému modemu, takže jedinou příčinu vidím v UPC jako poskytovateli.

Ještě jedna drobnost. Při pokusu o přihlášení k VIPHONE Break se objeví hláška, že se nelze připojit ke službě, takže nevím, jestli v tom není nějaká souvislost. Jejich stránky se ale načítají neobvykle pomalu, takže to může být i nějakými problémy na jejich straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz to oficilane z UPC nikdo nerekne, tak se prenosy u P2P siti s nejvetsi pravdepodobnosti ve spicce omezuji,

a ja se jim ani nedivim, diky torrentum a podobnym P2P sitim datovy provoz tak narostl, ze provozovatelum zacal pridelavat nemale vrasky,

tim ze byly zruseny datove limity zacalo dochazet k neumernym datovym prenosum a sit to ve spiscce proste nemusi zvladat,

myslim ze lepsi je omezit stahovani povetsinou nelegalniho obsahu z P2P siti pred dalsimy potrebnejsimy sluzbamy.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada.sp
myslim ze lepsi je omezit stahovani povetsinou nelegalniho obsahu z P2P siti pred dalsimy potrebnejsimy sluzbamy.

 

Já si zase myslím, že nejlepší by bylo opět zavést FUP, protože tenhle marketingový trik s neomezeným internetem je k ničemu. Lepší když budu moct stáhnout jenom 40GB ale naplno než neomezeně nestáhnout nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo
I kdyz to oficilane z UPC nikdo nerekne, tak se prenosy u P2P siti s nejvetsi pravdepodobnosti ve spicce omezuji,

a ja se jim ani nedivim, diky torrentum a podobnym P2P sitim datovy provoz tak narostl, ze provozovatelum zacal pridelavat nemale vrasky,

tim ze byly zruseny datove limity zacalo dochazet k neumernym datovym prenosum a sit to ve spiscce proste nemusi zvladat,

myslim ze lepsi je omezit stahovani povetsinou nelegalniho obsahu z P2P siti pred dalsimy potrebnejsimy sluzbamy.

 

Myslím si totéž a docela to chápu. Mrzí mě ale skutečnost, že to UPC zatlouká a snaží se dělat ze zákazníků trotly. To by si solidní firma nedovolila, ergo kladívko: UPC může být cokoliv, jen ne solidní firma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...