Přejít na obsah

Torrent No connect


Návštěvník Inz3nyr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Inz3nyr

Od 17-18hodiny se nemuho připojit do sitě DC. A všechny torrenty mám červené! Moje rychlost down klesla z 6144kbps na 3105kbps, up stejný! Weby načítaj v prozatím pořadku. Registruje nekdo stejny problem? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nadlabak

Asi stejný problém jako má Inz3nyr: ze dne na den, od včerejška, se u nás Torrent klient nemůže připojit k žádnému z minimálně osmi zcela různých trackerů (běžících na různých portech) - všechny torrenty jsou červené. DHT a peer exchange funguje, u torrentů kde je DHT povolené download i upload celkem normálně probíhá - přenosy dat mezi peery navzájem tedy fungují.

Vypadá to na cílené blokování komunikace mezi klientem a trackery ze strany UPC.

Vyzkoušeno na různých počítačích, všude stejné.

Http i ftp funguje normálně. Dost by mne zajímalo, co to má sakra znamenat.

Poloha: Praha Karlín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník nadlabak

Napsal jsem dotaz na UPC, budu informovat o tom, co odpoví.

 

Od včerejška (23.9.2008) z ničeho nic pozoruji nemožnost spojení mezi torrent klientem a libovolnými torrent trackery. Torrenty s povoleným DHT pracují celkem normálně, přenos dat mezi peery tedy funguje. Nejde o problém s jedním trackerem, ale všemi, které jsem testoval - naprosto různými servery. Nejde o problém konfigurace PC, stejný problém se najednou objevil na všech počítačích v domácnosti. Pro pozorovaný jev mám jediné vysvětlení - UPC cíleně blokuje komunikaci mezi torrent klienty a trackery.

 

Žádám tedy o vysvětlení. Jedná se o nějaké opatření proti konkrétním zákazníkům (v rámci FUP) nebo jde o nějakou obecnější záležitost?

 

Pokud se jedná o uplatnění FUP, mám několik dalších otázek:

1. Proč nebyl zákazník na překročení objemu dat a aplikaci FUP upozorněn?

2. Ve "Všeobecných podmínkách" v bodě 7.7 je uvedeno: "Poskytovatel může stanovit povolený objem přenesených dat pro jednotlivé služby." Byl tedy po mediálně proklamovaném (2.7.2007) zrušení datových limitů ze strany UPC tiše zaveden limit nový? Pokud ano, od kdy a v jaké výši?

 

Pokud se jedná o paušální opatření nesouvisející s FUP, můžete tento krok nějak vysvětlit?

 

Pokud se jedná o technický problém, pracuje se na jeho řešení? Kdy mohu očekávat nápravu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník NICOLAS005

Tak jsem na tom stejně... použivam UPC, lokalita PRAHA 9 a nejdou mi torrenty z CZtracker,ale jiné ano... nechapu co se děje,jinak použivam UTORRENT 1.8 a mam stejné problémy. Jinak díkes za aktivitu s dotazem na UPC,sem zvědav na odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nanaki

Je vidět, že nejsem sám, kdo má přesně tenhle problém. Žiju v Praze, na Jižním městě.

 

Zkoušel jsem volat na technickou potvoru a tam mi řekli, že se rozhodně nejedná o omezení z jejich strany. Prý nějaká porucha. Technik ale už neřekl, jaká, jen, že se na to podívá. Mám zavolat zítra, když to pořád nepůjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...