Přejít na obsah

Torrent No connect


Návštěvník Inz3nyr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Jsem na tom podobně, navíc zhruba v posledním měsíci mezi 18-01 hod není možné pořádně stahovat z Rapidu - rychlost mi ze 700kb/s spadne na nějakých 15-30kb. Z jiných serverů jde stahování plnou rychlostí až do 2/3 rychlosti. Plná rychlost mi naskočí okolo 4-5 hod ráno a jede zhruba do 10-11 hod. Je to tak každý den, taky zajímavé, co? Vypadá to, že upc, aby mohlo zrychlit, omezuje některé protokoly a adresy, z kterých se stahuje nejvíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně pro změnu přestal fungovat Titan Quest a Trackmania, nelze se připojit k žádnému serveru. Doufám, že s tím tedy něco udělají, jinak bych to viděl na přechod na ADSL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aloha, taky mi kleknul DC. Mám ještě možnost ADSL, takže jsem přeroutoval na ADSL a tam vše běhá, tj problém je u UPC (Praha). Aby toho nebylo málo, tak mi jede Extreme na cca 4 Mbps. Rozhovor s technickou podporou skončil tím, že mi jedině pošlou technika ale zaplatím 1000,- protože to určitě bude zbytečný výjezd, podle nich je vše ok. :evil:

 

Co by mězajímalo: jak testujete rychlost UPC? Použil jsem rychlost.cz a jejich vlastní měřič na UPCLive. Maník na podpoře mi před časem tvrdil, jak je to nepřesné (moc rychlé připojení) a nutil mě testovat na ftp serveru UPC. Tehdy to šlo, ale vtipně tam nebyl onen "kalibrovaný" soubor pro nejrychlejší typy připojeni (Extreme, profi..), ale teď už se na ftp.upc.cz ani nepřipojím... tak nechápu. Tenhle bohulibý server už neexistuje?

 

Nějak nechápu kdo si bude pořizovat 20Mbps připojení se zakázaným P2P,omezeným VPN a všemi porty nad 1024, na http si asi 20M moc neužijem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina

prehlidl jsem existenci tohoto vlakna, takze jsem zalozil nove ve sluzbach, navic se to netyka jen bittorentu:

 

co jsem tak zbezne zaregistroval, je omezovany, pripadne blokovany provoz na portech:

411, 412, 413 (direct connect)

6881-6889, 6969 (bittorrent)

 

Sousedni porty funguji normalne, takze se V ZADNEM pripade nejedna o zavadu, ale o cilene BLOKOVANI konkretnich portu. Bravo! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník NICOLAS005

malina...jj je to možny a shodlo se na tom spousta lidí,ale já sem laik a tak se ptám jestli je na to nějaké konkrétní řešení jak to obejít či něco pozměnit tak aby to šlo jako předtím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina
malina...jj je to možny a shodlo se na tom spousta lidí,ale já sem laik a tak se ptám jestli je na to nějaké konkrétní řešení jak to obejít či něco pozměnit tak aby to šlo jako předtím??

 

reseni v principu existuje - sehnat si nejaky server na Internetu ke kteremu budu mit pristup a na nej si udelat VPN - tim se vlastne protunelujes sifrovanym spojenim do plnohodnotneho Internetu a UPC pripojeni slouzi pouze k vytvoreni a provozovani tohoto tunelu

 

otazka je, kolik domacich uzivatelu tohle zvladne, takze systemove reseni je telefonovat na UPC, psat jim, nadavat jim :-) a pokud to jen trochu jde, tak najit serioznejsiho providera a zrusit jim smlouvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina
Podle posledních informací za to může pravděpodobně výpadek konektivity serveru do Vídně (TeliaSonera). Tato informace je však neověřená

 

za omezeni na portech rozhodne nemuze vypadek konektivity - to je umele omezeni aplikovane spravci UPC

 

ledaze by meli omezenou zahranicni konektivitu a timhle zpusobem si "setrili" traffic do te doby nez se jim podari konektivitu obnovit

 

v tomhle pripade bych jim to byl ochotny odpustit, to by ale museli na hlavni stranku upc.cz dat info:

/fikce/

omlouvame se za docasne zhorseni parametru sluzby, v dusledku vypadku casti konektivity jsme byli nuceni na kratkou dobu omezit provoz na nekterych protokolech (dc++, bt)

/fikce/

takovehle info tam ale nevidim a navic nejde o omezeni rychlosti - shaping, ale v nekterych pripadech rovnou o blokovani!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu kde berete takové informace že UPC něco blokuje ...

 

Jediné co UPC může blokovat za porty jsou

 

TCP 3128 (proxy)

TCP 8080 (proxy)

TCP 593

TCP 25 (SMTP)

TCP 135-139

TCP 445

 

Zpravidla jsou blokované poze proxy (3128, 8080), však na žádost si můžete vše nechat odblokovat či zablokovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...