Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek
patrim mezi ty, co si stezujou, ze jim net nejede tak jak ma, ted poprve nebo spis podruhe v tomhle mesici namerena rychlost 8/1. za posledni 2 mesice, byla rychlost polovicni, tak jsem zvedavej, jak dlouho to vydrzi....tarif light....

 

No, ale zkus si zahrát na tom nějakou gamesku... průchozí pingy to ukazuje dobrý, rychlosti na vybrané měřáky taky dobrý, ale 80% packetloss na spojeních ve večerních hodinách je jaksi neúnosný :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patrim mezi ty, co si stezujou, ze jim net nejede tak jak ma, ted poprve nebo spis podruhe v tomhle mesici namerena rychlost 8/1. za posledni 2 mesice, byla rychlost polovicni, tak jsem zvedavej, jak dlouho to vydrzi....tarif light....

 

No, ale zkus si zahrát na tom nějakou gamesku... průchozí pingy to ukazuje dobrý, rychlosti na vybrané měřáky taky dobrý, ale 80% packetloss na spojeních ve večerních hodinách je jaksi neúnosný :-(

 

neboj, jak vim ja si testnout pripojeni, jen rikam, ze mi to 2 mesice nefungovalo jak melo, ale ted jo. na jak dlouho, to nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Leon

To je jednoduché tak dej výpověď a oni ti nabídnou slevu. Mě například nabídly slevu 50% na jeden rok což se dalo ale stejně jsem od nich odešel.

Přece nebudu platit nehorázné peníze když se dá pořídit internet levněji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes ještě žádné zrychlení , asi to zase zrychlí až zítra ráno, jak přijdou technici do práce, takže tak kolem 10 - 11 h doporučuji udělat restarty modemů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepros nas,

zatim aspon u me vsechny zrychleni byly v prubehu prvnich par dni mesice, tak nevim proc by to najednou melo byt az dvacateho, stejne si myslim ze uz to mohlo jet plnou rychlosti v unoru ale dodrzujou proste svoje harmonogramy, kdyz reknou ze neco daji v breznu tak to tak bude i kdyz by to technicky bylo mozne treba o mesic driv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

Mno tak tedkom jsem zapl PC a neak to haprovalo, coz nikdy nedelalo. Resnul jsem modem i PC a porad nic, (rychlost jak ma byt 10 Mbit(down 1,3 MB) ale packet lost 75%...Po pul hodine to jede (snad). a jelikoz vlastnim sluzbu Light, cekam az me pusti 18,5 Mbit, zatim ale porad 10...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...