Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Když je rychlost nižší než 10M,tak se mi osvědčilo: místa v síti - zobrazit síťová připojení - kliknout pravým tlačítkem myši na aktivní pripojení(v mém případě Připojení k místní síti) - zakázat - chvilku počkat - opět na něj kliknout pravým tlačítkem myši - a dát povolit.

Automaticky si to najde novou ip adresu a s novou adresou je rychlost vždy 10M a více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do vcerejska jsem u starteru mel rychlost 4 mbit/s,restart modemu nepomohl k vyssi rychlosti. Vcera jsem modem znovu restartoval a ted je rychlost cca 7 mbit/s, odchozi stale jen 250 kbit/s. Takze navysovani probiha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

speed.io.png

Cheb, tarif Light :pig:

 

Tak sem jim napsal mail:

Dobry den, zajimalo by me, kdy dojde alespon k castecnemu zrychleni meho internetu.V emailu jste informovali, ze behem ledna dojde ke zrychleni o par megabitu a do konce brezna na konecnou rychlost, coz se nestalo.Dekuji za vysvetleni.

 

A prekvapujici odpoved jako vzdy:

Touto cestou bychom Vás rádi informovali, že je potřeba restartovat modem, aby se projevilo navýšení rychlosti na Vašem PC. K poslednímu navýšení rychlosti dojde v prvním týdnu v březnu. I v této době si prosím restartujte modem tím, že ho na několik minut vytáhnete ze sítě a následně opět zapojíte do sítě.

 

Pockam do konce unora jestli to nenavysi alespon castecne a potom papa. :pig:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vemec

Tu v Brne (stred) od restartu modemu nekdy na zacatku mesice rychlost vzdy v poradku (Light). Pokad je to nekdy pomalejsi, tak vetsinou nestiha testovaci server... zejmena na rychlost.cz nebo na lupe.

 

Viz., tedka ve spicce:

 

413554686.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patrim mezi ty, co si stezujou, ze jim net nejede tak jak ma, ted poprve nebo spis podruhe v tomhle mesici namerena rychlost 8/1. za posledni 2 mesice, byla rychlost polovicni, tak jsem zvedavej, jak dlouho to vydrzi....tarif light....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...