Přejít na obsah

Blíží se Září ....


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Phar
je to tak..ale na druhou stranu si priznejme..kazdy ma moznost si vymazat z nabidky ty co nesleduje..ale udelal to nekdo..ja ne :-)

to by mě teda zajímalo, jak si můžu z nabídky něco vymazat. mám teda jenom základní 5000, ale ať v nabídkách hledám jak hledám, mám tam jenom přesouvání kanálů. nemůžu je ani přejmenovat, natož smazat. jestli to jde u vyšších modelů tak sorry, ale my, plebs, můžeme trapný kanály jenom přesunout na konec seznamu. a jestli jsi myslel balíčkování, tak kvůli AXN sci-fi, kterej sleduju asi tak polovinu času zapnutý televize, supreme rušit nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
je to tak..ale na druhou stranu si priznejme..kazdy ma moznost si vymazat z nabidky ty co nesleduje..ale udelal to nekdo..ja ne :-)

to by mě teda zajímalo, jak si můžu z nabídky něco vymazat. mám teda jenom základní 5000, ale ať v nabídkách hledám jak hledám, mám tam jenom přesouvání kanálů. nemůžu je ani přejmenovat, natož smazat. jestli to jde u vyšších modelů tak sorry, ale my, plebs, můžeme trapný kanály jenom přesunout na konec seznamu. a jestli jsi myslel balíčkování, tak kvůli AXN sci-fi, kterej sleduju asi tak polovinu času zapnutý televize, supreme rušit nehodlám.

 

tusim ze snad jde si udelat seznam oblibenych a tym padem ti zmyznou ty co nemas zajem ne ? ale nevim presne jak ... :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Návod jsem samozřejmě četl, ale možná tě to šokuje, možná ne, ale v mým stb se sw 1.25 volba přejmenovat není, asi ji upc nechal zakázat. a mluvilo se o smazání, ne o filtrování nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Z počátku u základní modelu STB možnost přejmenování kanálů byla, ale s první změnou firmwaru byla zrušena. To ale bylo ještě za dob Karnevalu. Smazání jednotlivých kanálů ale nebylo možné nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Omluva přijmuta, vždyť ve skutečnosti o nic nejde, jenom o vznešenou pravdu (teď by měl bejt nejakej smajlík, ale píšu z mobilu v opeře a nějak si žádnýho nemůžu vybavit). a filtrování mi nepřijde jako vhodný, protože když upc nedej bože něco přidá, tak ti to do oblíbených neskočí a musel bys filtr každou chvíli vypínat, protože aktualizace určitě proběhla když se dívala babička a nic ti neřekla a tak o ní nevíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...