Přejít na obsah

Blíží se Září ....


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Phar

Původně jsme nemluvili o přejmenování, ale o vymazání, ale je pravda, že názvy jsou dostatečný. Právě že ale jenom dostatečný. Některý názvy jsou nic neříkající, hlavně u rádií. Třeba taková Patria multijazyč. je název jako víno. Ten bych si změnil určitě jako první. Respektive nezměnil, protože kdyby to šlo, tak bych jí určitě odstranil, protože takový maďarský rádio podle mě jenom zabírá místo. A hlavně bych si graficky ujednotil některý názvy, protože mít vedle sebe Cinemax a hned vedle FILMBOX je vzhledově otřes. Buď ať mají všechny názvy S prvním písmenem velkým nebo všechny VERZÁLKAMA. (Tím samozřejmě nemyslím HBO nebo AXN, tam je to jasný). A co mě fakt dokáže při sledování rozhořčit (to je slovo, škoda, že už se moc nepoužívá, je podle mě mnohem zvukomalebnější než standardní nas***t) jsou občasný změny, který udělá asi někdo na noční šichtě, protože najednou se takhle kolem půl druhý objeví nápis Aktualizace, prosím čekejte a když zmizí, tak je třeba místo AXN scifi najednou AXN Sci-fi. A pak přijde do práce někdo z jiný směny, všimne si toho, něco udělá, proběhne Aktualizace, prosím čekejte a najednou mám zase AXN scifi. Kdybych si moh ten kanál pojmenovat AXN Sci-fi, což je podoba, která vyhovuje mě a v menu zakázat změny názvu provozovatelem, byl bych spokojenej. STB by se mě třeba při změně zeptalo, jestli chci provést změny názvů stanic navržený poskytovatelem, já bych řek ne a bylo by. Ale je možný, že kvůli občasnýmu odebírání programů a stejně zřídkavýmu přidávání nových je to pro UPC neproveditelný, nebo by jim to komplikovalo jejich záslužnou práci, tak ať to radši nechají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zarijovy dil uz vysel, dalsi bude az v rijnu.

Viz. http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1230

 

netusis, kdy pridaj novy kanaly a nebo kdy by byl update fw ? pac kdyz ted makaj na vylepsení netu kvuli konkurenci,..nevim jestli se staraj i o tv..ale rikali ze chtej do konce roku pridat dalsi HD kanaly :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jahomb
FW pro HD STB se doladuje a mel by byt co nevidet,

a nejakeho noveho kanalu se pry asi take brzy dockame.

 

O jaký kanál si myslíš že přibude ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Podle mě to bude The History Channel HD, který už UPC slibuje delší dobu. Jinak by teoreticky mohli zařadit i bebe tv HD, to by ale zrovna nemuseli. Třeba nás můžou překvapit Eurosportem HD a možná, doufám, i Novou HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...