Přejít na obsah

otazka na CV-7000HD


Návštěvník 87pedro

Doporučené příspěvky

Návštěvník

mne len ide o to, ci vobec ma vyznam si ten STB objednat.

mam totiz TV, ktore nema HDMI vstup, ale ma rozlisenie 1280*720. HD obraz som tam zatial skusal len cez VGA kabel z pocitaca a niekde som cital ze by to malo ist aj cez komponentny vstup YPrPb

je mi jasne, ze zvuk cez to nepojde, ale zaujima ma ten obraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes YPrPb to v HD rozlišení normálně pojede. Komponentní výstup si totiž jako jediný z analogových dokáže poradit s obrazem ve vysokém rozlišení, a to myslím, že až do formátu 1080i.

Tak omluva , to jsem nevedel. :oops:

Kazdopadne brzy bude novy FW, takze tam odpadne i ten problem s propojenim pres HDMI u nekterych TV.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes YPrPb to v HD rozlišení normálně pojede. Komponentní výstup si totiž jako jediný z analogových dokáže poradit s obrazem ve vysokém rozlišení, a to myslím, že až do formátu 1080i.

Tak omluva , to jsem nevedel. :oops:

Kazdopadne brzy bude novy FW, takze tam odpadne i ten problem s propojenim pres HDMI u nekterych TV.

 

už bude další fw jo ? hm, zajimavy.. "Brzy" = ? rok ? pač minule to trvalo pul roku než byl novej :lol: a nevis co vsechno se tam opravi ?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245

mě se taky stalo u HDMI že nešel zvuk, ale když se stáhla stávající aktualizace, tak to bylo rázem ok :?::?::?: Byla to plazma Samsung, typ nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

takze HD STB uz mam doma, mozem potvrdit ze cez YPrPb to dokaze prenasat obraz v HD rozliseni, kvalita je celkovo skvela, som z toho celkom happy. a subjektivne sa mi zda ze aj SD programy maju nejaky kvalitnejsi obraz, ako ked som ich sledoval cez ten standardny STB.

 

jaaaj, tak uz si len pockat do 14:00 a sledujeme olympiadu v HD:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...