Přejít na obsah

Kdy přibudou nové kanály ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

NO ,PĚKNÝ. JESTLI NÁM VEMOU SK PROGRAMY TAK RUŠÍM KABELOVKU , PROTOŽE DO DIGI U UPC JSEM ŠEL HLAVNĚ KVŮLI TOMU ŽE V ANALOGU TEHDEJŠÍHO KARNEVALU NEBYLA JOJKA .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

Od kdy má být jen Digital ( zrušení analogu ) a jak to bude vůbec vypadat.Jestli bude jen Digital tak nechci mít na každou TV seto box jako teď mám LCD která má digitalní stup a stejně musím mít seto box aby jsem mohl koukat na zakódované kanaly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marty666

Taj to je super zpráva... Počítá se tedy, že by mohly být k dispozici hard diskové rekordéry i s možností příjmu HD vysílání a s HDMI výstupem? Nevíte o nich něco bližšího, eventuelně o přibližném termínu jejich nasazení do "terénu"? Díky moc. Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Taj to je super zpráva... Počítá se tedy, že by mohly být k dispozici hard diskové rekordéry i s možností příjmu HD vysílání a s HDMI výstupem? Nevíte o nich něco bližšího, eventuelně o přibližném termínu jejich nasazení do "terénu"? Díky moc. Martin

 

to me by v tomto smeru zase zjimalo zda li se nekdy obevy STB pres ktery se bude dat surfovat po netu z pohodli gauce ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj mluvil jsem s jedním technikem a ptal jsem se ho jestli neví kdy bude DVR s HD a řekl mi, že tento se testuje v Praze a snad do konce roku by měl sna být. Měl by mít označení 8000, ale celý název nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
Taj to je super zpráva... Počítá se tedy, že by mohly být k dispozici hard diskové rekordéry i s možností příjmu HD vysílání a s HDMI výstupem? Nevíte o nich něco bližšího, eventuelně o přibližném termínu jejich nasazení do "terénu"? Díky moc. Martin

Takové rekordéry už existují (Technisat Digicorder HD K2 http://www.technisat.de/indexf64d.html?nav=Kabel_DVB_C_,de,67-247-442). Proto už půl roku netrpělivě čekám na to, až konečně UPC nabídne svým zákazníkům pronájem CI modulu (http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=1969). Ten již byl úspěšně otestován a visí to nyní už jen na rozhodnutí UPC.

Navíc, pokud něco UPC skutečně (???snad???) pro rok 2009 nabídne, bude to určitě buďto zase Handan nebo Philips. Podle zkušeností se stávajícími Handany si dovolím prorokovat, že nebude o co stát. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casem pribude nabudka zarizeni s DVB-C tunery a Ci sloty, takze STB uz nebudou potreba, to je otazka relativne kratkeho casu.

Ja mel na mysli spis vseobecne zarizeni vyrobcu,

jak nabidne UPC dekodovaci CAM modul (pry uz to bude brzy) , tak si koupite co budete chtit a modul si do nej pripojite.

 

Ale jak uz zde psal Jarrek, UPC urcite take nebude zahalet v tomto smeru.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...