Přejít na obsah

Kdy přibudou nové kanály ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Ano, 74 pozic není až tak málo, ale půlka z toho jsou kanály celkem "o ničem" a řekl bych, že většina bude souhlasit...Proto se ptám, kdy konečně nějaké nove stanice přibudou ? Nějaké kvalitní ?

 

Co by měli/mohli přidat:

 

SciFi Channel

History Channel

Travel Channel

Nickelodeon

Cartoon Network/Boomerang

TCM

RTL

RTL 2

Sat 1

ESPN

Sky News

Discovery HD

Jetix nahradit UK verzí

 

a kdyby hodně chtěli, tak by nějak protlačili třeba americký FOX či ABC, či americké verze jiných kanálů..ale mě by stačilo, kdyby se brzy objevilo něco z toho seznamu...

Před nějakými 10 lety bylo kanálů jen cca 20, ale bylo se na co koukat 24hodin denně

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za fox bych si milerád připlatil.....

 

to i já, a třeba klidně 199Kč..ale při jejich způsobu chování k záklazníkům to moc nevidim..ale myslim, že zájem by velký byl a nejen o americký FOX ale i třeba o "blbej" anglickej SciFi Channel nebo Travel

 

už je na čase zase něco nového přidat po dlouhé pauze, doufám, že v srpnu nebo nejpozději v září se něco objeví

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nova HD, jen pro ten pocit :) Eurosport HD, do olympie to nevyjde, ale i tak, co nejdrive prosim. Discovery HD. Hmmm, asi bych chtel mnoho. Titulkovani, treba i v anglictine u NatGeo HD/Discovery HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem. Ma nekdo zkusenosti s rychlosti spusteni objednanych balicku navic? Na rychlo jsem objednal Filmbox HD za 1/2 ceny dokud to jde ( do 31.7. ). Je treba neco udelat na me strane? Restart / aktualizace / znovu naladeni? Nebo proste jen cekat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak mimochodem. Ma nekdo zkusenosti s rychlosti spusteni objednanych balicku navic? Na rychlo jsem objednal Filmbox HD za 1/2 ceny dokud to jde ( do 31.7. ). Je treba neco udelat na me strane? Restart / aktualizace / znovu naladeni? Nebo proste jen cekat?

Já doobjednával včera Filmbox HD, slečna na druhé straně aparátu tvrdila že do 24h to bude funkční. Jelo to za 1/2 hodiny, bez restartu. Kanály v HD jsou fakt paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Jen tak mimochodem. Ma nekdo zkusenosti s rychlosti spusteni objednanych balicku navic? Na rychlo jsem objednal Filmbox HD za 1/2 ceny dokud to jde ( do 31.7. ). Je treba neco udelat na me strane? Restart / aktualizace / znovu naladeni? Nebo proste jen cekat?

 

Nevím, ale na stránkách píšou, že je tato nabídka platná jen pro nové klienty. Tak bych se moc nedivil až přijde vyúčtování na celou částku. Máte to od někoho potvrzené, že to bude opravdu za polovinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...