Přejít na obsah

Kdy přibudou nové kanály ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

No sam jsem tomu moc neveril, slecna na dratu mi to slibila za 50,-. ale ta uz toho naslibovala, stale s nima resim uz dost starou reklamaci.

 

Ted v pripade Filmboxu to uz resit nebudu, jsem smiren se 100,-. Takze kdyz bude za 50, jen potesi. Nervy uz si s tim ale trapit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

pokud ti to dala v kampani se slevou na pul roku 50 % tak to pojede :)

 

jinak co se tyka techa kanalu ..ani jeden zatim na UPC nebude ... momentalne pribyde kvuli olympiade STV3 - bude v HD kvalite tak si muzete uzivat olympiadu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

Musím souhlasit za 600kč nebo kolik platím za 74kanalu je dost,50% jsou dobrý kanaly jinak to stojí za zlámanou grešli!!!! ať přidají noví kanály například Chorvatský,Německé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
Já bych uvítal více HD kanálů, nevím na co ty LCD a Plazmy prodávají, jako byste si koupili Ferrari a kola by vám dali z Daewo Matiz... :(

 

otazka je, jestli maji pro dalsi mux volnou frekvenci nebo by museli zrusit nejakou stanici v analogu, coz vzdy vede ke kritice ze strany analogistu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No jak už jsem zde psal, nebo v nějakém jiném threadu, tak uUPC už má delší dobu nasazany dva nové multiplexy v síti. Zatím na nich nic není a STB je sám nenalezne. Konkrétně na síti UPC to jsou frekvence 722 MHz a 730 MHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...