Přejít na obsah

DVB-T má řadu nevýhod, tvrdí mluvčí UPC František Malina


tomus

Doporučené příspěvky

Galvanicky oddelovac musis dat pred vsechny zarizeni pripojene k zasuvce kabelove TV, pokud je problem v tom, tak to pomuze.

Jenže v tom problém nebude. Rozdíl zemního potenciálu se projevuje převážně ve zvuku, který obsahuje síťovou frekvenci. Nemám s tímto problém, i když rozdíl napětí tam je (projevuje se to při připojení PC k TV). Potřeboval bych oddělit STB od televize a ostatních zařízení. Pokud zapojím jenom STB a z něj do televize Scart a koax., tak můžu dát oddělovač před STB a komplet je od sítě oddělen. Jenže rušení analogu je i tak na některých kanálech je velmi velké. Musely by být galvanicky odděleny všechny zapojené výstupy z STB. Mimo koaxiálu ještě Scart, Cinche (audio a SPDIF) - je vůbec nějaký takový oddělovač? Já ho ještě neviděl.

 

Mimochodem mě teda zajímalo k jakému úbytku signálu již došlo, tak sem vypojil veškeré zařízení (včetně toho zesilovače co se vám tak nelíbí), zapojil jeden kabel (našel jsem zbytek kabelu, který tu nechali technici od Karnevalu, když měnili rozvody, tak by měl být stejně "kvalitní" jako rozvody v domě), a zhrozil sem se. Úroveň signálu je 63-65% a "kvalita" 33-35% (na 170MHz). Při tomhle signálu se zobrazí tak 1 obrázek za 3s ostatní sou nesledovatelné. Prostě totální kolaps. To už je i na mě moc silný kafe.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...