Přejít na obsah

DVB-T má řadu nevýhod, tvrdí mluvčí UPC František Malina


tomus

Doporučené příspěvky

Pozemní digitální televizi sice budou moci diváci přijímat zdarma, to ale ještě neznamená, že s ní budou tolik spokojeni jako s placenými televizními službami. Myslí si to mluvčí největší tuzemské kabelové společnosti UPC František Malina, podle něhož DVB-T skrývá řadu problémů, kvůli kterým na něj mnoho diváků zanevře. Malina to napsal v aktuálním čísle oborového týdeníku Marketing&Media..........

 

Vice na: http://www.digizone.cz/aktuality/dvb-t- ... pc-malina/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tyhle prestrelky jsou zbytecne, vetsina uzivatelu si dokaze udelat obrazek sama co je prone vyhodnejsi.

 

Pokud nekomu staci omezeny pocet komercnich kanalu zdarma, tak si poridi DVB-T,

ti programove narocnejsi zacnou uvazovat o satelitu nebo kabelovce a financni stranka nebude hrat takovou roli.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus - budu odporovat.

Za svoje peníze, chci kvalitní službu.

A silně uvažuji o tom, že budu nahrávat program, na který čumím - a ejhle - kostičkování, a výpadek obrazu a zvuku.

Dělá to Nova, dělají to slovenské programy.

Nahraji, vystříhám dobrý obraz, a zvuk, vypálím, a pošlu na UPC. / a samozřejmě si doma nechám kopii/. A budu chtít slevu. A když to nepomůže tak se půjde k soudu.

Jestli to není vina UPC, tak mně to absolutně nezajímá, protože smlouvu mám s nimi, a HLAVNĚ, UPC PLATÍM.

Ale to by nás asi muselo být víc.

A jestli oni mají problém s dodavateli signálu, tak je zase jenom jejich věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s dodavateli signálu to zřejmě nebude, protože řadě lidí, včetně mne hrají tyto programy v pořádku, bez výpadků a bez kostiček. Předtím jsem ale vyměnil kabely za nové.

Takže pokud jsi přesvědčen, že kabely jsou opravdu kvalitní, doporučuji přeptat se v okolí, přeptat se sousedů, zda je vás opravdu víc s těmito problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...