Přejít na obsah

Založení webového prostoru


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník Karel K.

Musíš tam mít nějaký HTML soubor - většinou se musí jmenovat buď index.htm, index.html, default.htm, nebo default.html.

Pokud jsi tam nahrál JEN fotky, tak to Ti opravdu nepojede, protože prohlížení adresářů mají na drtivé většině webů vypnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pokud má UPC na straně serveru povolen modul a zákazníkům dává patřičné oprávnění k tomu, aby si mohli definovat pravidla do rewritu, pak tedy udělej následující:

 

Připoj se na FTP, vytvoř si tam soubor .htaccess (s tečkou na začátku, záměrně) a do něj napiš následující:

 

Options Indexes

 

Pokud ti to nezařve 5tistovkový error na straně server při zadání adresy na tvůj prostor, je vše v pořádku a měl by jsi tam vidět výpis tvojich souborů a adesářů.

 

Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem v jiném threadu zmiňoval možnost využití webového prostoru k transferu souborů, psal jsem tam, IIRC, něco o poslání odkazů adresátovi.

Těmi odkazy jsem myslel kompletní URL, tedy například

http://members.chello.cz/user/fotky_z_dovolene_001.jpg
http://members.chello.cz/user/fotky_z_dovolene_002.jpg
http://members.chello.cz/user/fotky_z_dovolene_003.jpg

Ty si potom adresát může prohlédnout bez nutnosti zasahování do konfigurace web serveru, nebo vytváření indexů...

 

Moje chyba, měl jsem to napsat víc polopaticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud má UPC na straně serveru povolen modul a zákazníkům dává patřičné oprávnění k tomu, aby si mohli definovat pravidla do rewritu, pak tedy udělej následující:..............

 

Funguje to :!:

 

Díky moc. :D

 

Jen takový malinkatý ještě dotázek. Ten soubor jsem tam nakopíroval, ale ON ( ten soubor ) není vůbec vidět.

Ani přes Total Commander, pomocí kterého jsem ho tam nakopíroval, a ani přes Explorer, kterým se tam koukám.

 

Jak je to možné :?:

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš tam mít nějaký HTML soubor - většinou se musí jmenovat buď index.htm, index.html, default.htm, nebo default.html.

Pokud jsi tam nahrál JEN fotky, tak to Ti opravdu nepojede, protože prohlížení adresářů mají na drtivé většině webů vypnuté.

 

 

 

Jak a kde ho mam vzit?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

To JirkaP: Ti chytráci asi nemají povoleno na FTP serveru viditelnost těchto souborů začinajících tečkou.

 

Zkusim se na to poptat, aby se to fixlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...