Přejít na obsah

HBO HD a FilmboxHD v Standartu ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

co tu porad mumlate - kdo to nechce tak at si to nebere - pro me je to parada - v roce 1999 jsem kupoval sat dig. prijimac strong 4300 za 13000kc jen kvuli tomu abych mohl sledovat primu - mimochodem jsem musel jeste dokoupit modul criptoworks a kartu na dekodovani ceskych programu za dalsich 6000kc - asi po 3.letech se prijimac porouchal a ja abych nemusel kupovat novy jsem ho nechal v praze opravit - vymena zakladni desky stala i z praci skoro 5000 kc a ja mohl sledovat dal - po dalsich 3 letech odesel zdroj -oprava 1500 kc - nyni me prijimac jede jen na volne kanaly protoze jsem asi pred rokem a pul nechtel investovat do noveho criptoworksu - kdyz to propocitam co jsem do toho vrazil tak pronajem za upc smejd prijimac 150kc se pro me vyplati - zadne starosti co bude po zaruce atd. - zaplatim a pripadnou poruchu prijimace upc vyresi - uz si nechci kupovat za velke penize dalsi smejdy na 2 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dojem ze zde cast uzivatelu nabyla dojmu, ze vsechny ostatni znacky STB jsou lespi nez Handany, nektere urcite ano, ale vpodstate temer nikdo u nas nema zkusenosti s nejakou jinou znackou STB pro DVB-C, tazke si muzete poridit neco jineho a pak zjistit ze je to stejnej, nebo jeste vetsi "smejd" jako je podle vas Handan.

A u prodejce se pak tezko budete domahat reklamace, kvuly nejakemu bugu ve firmwaru, ci podobne "banalite".

 

Nikoho nechci odrazovat od nakupu jine znacky STB, ale nez si neco poridim, tak chci vedet jak to funguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zda, ze je to tady samej zamestnanec UPC. Ja ten smejd k nicemu nepotrebuji. To UPC mi NEUMI dodat svuj produkt bez tehle hnusne krabice. I kdyz mam televizi vybavenou vsim moznym. A protoze lidi u nas jsou ochotni platit i za vylozene nesmysly, tak UPC ma tu drzost dodavat smejd bez jedineho ceskeho HD programu (tedy bez toho produktu), ktery dela pouze to, ze zere 150 Kc mesicne + proud. Pokud se do olympiady neobjevi Eurosport HD nebo nejaky cesky HD program v sade programu, ktere odebiram ja, jsem rozhodnut jim to vratit. Je to od nich nebetycna drzost, naslibovat a nedodat.

 

Jinak nechapu, co nektere vede ke srovnani maloobchodniho nakupu hnusneho smejdu s pronajmem od dodavatele, ktery ma nesrovnatelne moznosti co se tyce tlaku na vyrobce. Kdyby telekom chtel za adsl modem 150 mesicne, tukali by si vsichni na celo.

 

Mpeg4 je prej zavodni auto :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

holt musis obcas zajit nekam ven od tv (rika se tomu prace) - tam si vydelas koruny a pak 150kc nebude problem

 

Nesmis vsechny posuzovat podle sebe :) Ja jen proste nevim, proc bych mel penize vyhazovat oknem ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nesmis vsechny posuzovat podle sebe :) Ja jen proste nevim, proc bych mel penize vyhazovat oknem ven.

 

Holt někdo na to má a někdo na to nemá. Ten kdo na to nemá, tak se aspoň snaží své mindráky a frustrace ventilovat na různých diskuzních fórech rádoby "chytrými" příspěvky. Inu když navíc nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak si někdo zcela oprávněně stěžuje na kvalitu služeb a dodávaného hardware který je podmínkou využívání služeb a tady z něj udělají nějakou socku . . . holt podle zaměstnanců UPC je lepší držet hubu a platit, na nic jiného zákazník u UPC právo nemá :puker:

 

HD STB mám od začátku a v současném stavu je 150,- za jeden a půl HD kanálu moc (a to vůbec nesouvisí s finanční situací zákazníka), to že mi k těm kanálům vnutily jejich HD STB je jejich problém, já ho nepotřebuju, stačí mi karta do CI slotu na Bravii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu ji rušit protože těch 150,- mě nějak žíly netrhá . . . to mě ale vůbec nezabrání kritizovat kvalitu poskytované služby

 

Jinak se neboj, hned jak to bude možné přesunu většinu služeb, které teď mám od UPC na jiného poskytovatele, resp. hned jak u nás udělá Netbox optiku.

 

A vůbec tvoje logika je zarážející, jenom proto že si platím službu, tak bych měl držet hubu a tvářit se že jsem spokojen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...