Přejít na obsah

HBO HD a FilmboxHD v Standartu ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Je to cena co jim nazaplatí ani pořizovací náklady, když spousta lidí jim to třeba za půl roku za rok vrátí....

 

Jo fakt? A oni ty vracene vyhazujou? Svata prostoto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Budete se divit ale ano, nijak se nerepasují, nepředávají dalším zákazníkům jako "nové".

 

Viděl jste někdo zevnitř HD STB? Pochybuju že je osazenej 5 let starejma čipama. Nicméně i kdyby měl hodnotu 4000 tak / 150 = cca 27 měsíců jen na zaplacení STB a kde je pak platba za HD kanály jako takové? UPC je komerční společnost ne Ježíšek. Neříkám že z nás nedře kůži, ale poplatek 150,- za přístroj je podle mě NAPROSTO v pořádku a cenově tak akorát. Co není v pořádku je to, že nenabízí alternativu, tj. použití vlastního přístroje, ona nám ty Handany "nutí" takže není jiné cesty.

 

A stále platí, když to neskousneš tak nebrblej, kabelovku zruš a řeš si jak chceš. Nadávat a

prskat umí každej, ale blbej ten kdo platí a ještě si na to stěžuje...... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

ja myslim ze se nemusime hadat. uvidime s cim teda prijdou UPC pres leto. uz sem to tu nekde na foru psal. sem rad ze UPC HD kanaly uz nabizi, puvodne bych necekal ze jich letos tolik bude. chybi mi jen ten Eurosport HD a uvital bych balicek HD kanalu, at si nemusim platit Supreme, kde jsouprogramy ktere nepotrebuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budete se divit ale ano, nijak se nerepasují, nepředávají dalším zákazníkům jako "nové".

 

Viděl jste někdo zevnitř HD STB? Pochybuju že je osazenej 5 let starejma čipama. Nicméně i kdyby měl hodnotu 4000 tak / 150 = cca 27 měsíců jen na zaplacení STB a kde je pak platba za HD kanály jako takové? UPC je komerční společnost ne Ježíšek. Neříkám že z nás nedře kůži, ale poplatek 150,- za přístroj je podle mě NAPROSTO v pořádku a cenově tak akorát. Co není v pořádku je to, že nenabízí alternativu, tj. použití vlastního přístroje, ona nám ty Handany "nutí" takže není jiné cesty.

 

A stále platí, když to neskousneš tak nebrblej, kabelovku zruš a řeš si jak chceš. Nadávat a

prskat umí každej, ale blbej ten kdo platí a ještě si na to stěžuje...... :wink:

 

Pochybujte si o cem chcete, osazena deska pro takovejhle smejd pri seriove vyrobe stoji nula nula nic. Klidne za ni platte 4000 treba i eur. Ja vim, ze mne s tim smejdem upc pekne natahlo. A bratranec dostal tenhle smejd evidentne jetej. Byl jsem u toho, takze domnenky si nechte od cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Já se nehádám, jak to je nevím jsou to jen doměnky + co je tady kde psáno.

Ale jsem ekonom ne technik, takže spočítat si to umím,. A je celkem bežné platit i tisíce eur/dolarů za šmejdy, ale když ta cena je taková, tak taková je a kdo to chce musí zaplatit :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nehádám, jak to je nevím jsou to jen doměnky + co je tady kde psáno.

Ale jsem ekonom ne technik, takže spočítat si to umím,. A je celkem bežné platit i tisíce eur/dolarů za šmejdy, ale když ta cena je taková, tak taková je a kdo to chce musí zaplatit :lol:

 

Podivejte, upc je nadnarodni spolecnost, odebira obrovske mnozstvi techto smejdu pro celou Evropu. Smejd neobsahuje zadnou mechaniku ani optiku. Jde o krabicku, ktera obsahuje pouze elektroniku. Mechanicka konstrukce smejdu je mnohem jednodussi nez konstrukce klavesnice za 200,- HDTV nastupuje pouze u nas. V rozvinutych zemich je uz davno zavedena, tudiz cipove sady jsou na trhu uz dlouha leta. V maloobchode si to nikdo nekupuje, protoze to upc neumoznuje jen tak pouzivat. Jak muzete jako ekonom brat maloobchodni cenu a odvijet od toho sve kalkulace ?

 

P.S. Jsem ochoten uznat, ze dalkove ovladani pridava dalsich USD 5 k cene smejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Vycházím opět z uživatelského pohledu, pokud si budu muset koupit svůj vlastní HD STB prostě ho pod 300EUR neseženu (alespoň já ho nikde neviděl)

 

Takže pro uživatele a zákazníka platí obecně maloobchodní cena (že jsou mezi námi tací, co by si to sehnali za 5 USD budiž, ale 99% uživatelů takovou možnost nemá). A v tu chvíli ta kalkulace platí, jestli se 4 členná rodina s průměrnými příjmy, hypotékou a autem na lízačku na krku bude rozhodovat mezi řekněme 8000,- za HD STB najednou, nebo 150,-/měsíc, navíc v případě "reklamace" (poruchy, rozbití apod) stačí zvednou telefon "mě to nefunguje" (pokud se na zákaznickou linku vůbec dovolá :), ale to je pro tento příklad nepodstatné) a nakluše technik s novým přístrojem, navíc bez řečí "no jo to je váš soukromej přístroj, vaše smůla", tak po čem myslíte že zákazník sáhne? Odvážím si tvrdit že i po uvolnění trhu s DVB-C přřístroji bude dále 80% zákazníků více či méně spokojeně užívat řešené od UPC.

 

Toť celá moje úvaha a tvrzení že 150,- / měsíc je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycházím opět z uživatelského pohledu, pokud si budu muset koupit svůj vlastní HD STB prostě ho pod 300EUR neseženu (alespoň já ho nikde neviděl)

 

Takže pro uživatele a zákazníka platí obecně maloobchodní cena (že jsou mezi námi tací, co by si to sehnali za 5 USD budiž, ale 99% uživatelů takovou možnost nemá). A v tu chvíli ta kalkulace platí, jestli se 4 členná rodina s průměrnými příjmy, hypotékou a autem na lízačku na krku bude rozhodovat mezi řekněme 8000,- za HD STB najednou, nebo 150,-/měsíc, navíc v případě "reklamace" (poruchy, rozbití apod) stačí zvednou telefon "mě to nefunguje" (pokud se na zákaznickou linku vůbec dovolá :), ale to je pro tento příklad nepodstatné) a nakluše technik s novým přístrojem, navíc bez řečí "no jo to je váš soukromej přístroj, vaše smůla", tak po čem myslíte že zákazník sáhne? Odvážím si tvrdit že i po uvolnění trhu s DVB-C přřístroji bude dále 80% zákazníků více či méně spokojeně užívat řešené od UPC.

 

Toť celá moje úvaha a tvrzení že 150,- / měsíc je v pořádku.

 

Vychazim hlavne z pohledu, ze skoro stejna krabice s jinou chipovou sadou (pro dvb-t) se uz dnes da v maloobchode koupit za 800,- Kc A to je maloobchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jezuskote nemůžeme provnávat elektroniku pro MPEG2 a MPEG4, to je jako srovnávat seriové auto se závodním....

Dejte mi jediný odkaz na HD (MPEG4) zařízení pro DVB-C pod 300EUR.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tak pardon koukám že od minule se hodně zlevňovalo, dá se zakoupit už od 170 EUR

http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=385386

http://www.n1shop.de/shop.php?mode=deep ... er=164294K

 

to je ale pořád nějakých 4300,- a rozdíl oproti 150,- / měsíc, už kvůli službě co jsem popsal tj. reklamace druhý den + náhrada nefunkční TV, protože pokud vypadne dodávaný STB nečerpám službu. Pokud vypadne můj STB mám smůlu a službu nadále platím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...