Přejít na obsah

HBO HD a FilmboxHD v Standartu ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tomcat

POdle mne otazka by nemela byt polozena jestli je HD ve standartu..neni a nemelo by byt..je to v s HD set top boxem za ktery se plati..nyni platime 150Kc za NGHD a Voom HD..ale to je trochu dost drahy spas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Já bych to otočil, kdo má supreme tak HD STB zdarma, kdo má 150,- za HD STB tak má HD programy zdarma vyjma HBO a Filmbox (tam chápu že za 150 nájem nemůže být), ty by měl pokud má filmový balík (HBO) tj. nemusel by mít supreme.

 

A bylo by vyřešeno, UPC by vařilo dál tak jako dosud a všichni bychom byli spokojení.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to otočil, kdo má supreme tak HD STB zdarma, kdo má 150,- za HD STB tak má HD programy zdarma vyjma HBO a Filmbox (tam chápu že za 150 nájem nemůže být), ty by měl pokud má filmový balík (HBO) tj. nemusel by mít supreme.

 

A bylo by vyřešeno, UPC by vařilo dál tak jako dosud a všichni bychom byli spokojení.....

 

souhlasim..pokud to ty dementi tady čtou, tal at to i zavedou a šup sem s novýma kanálama taky

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to otočil, kdo má supreme tak HD STB zdarma, kdo má 150,- za HD STB tak má HD programy zdarma vyjma HBO a Filmbox (tam chápu že za 150 nájem nemůže být), ty by měl pokud má filmový balík (HBO) tj. nemusel by mít supreme.

 

A bylo by vyřešeno, UPC by vařilo dál tak jako dosud a všichni bychom byli spokojení.....

 

Ty jo, to je hodne psychopaticke. Fakt chapes, ze kram za USD 5 se ma pronajimat za 150 Kc/mes? Opravdu by byli spokojeni vsichni? Super. Ja bych mel drobne vylepseni: kdo ma supreme, zaplati 800,- mesicne na konto Paraple. Pak by teprve byli spokojeni vssichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tan "krám" stojí na volném trhu přes 350EUR

Cena 150,-/měsíc je hodně levná, když si vezmeš že by sis to jinak musel koupit sám.....

:!: Je to cena co jim nazaplatí ani pořizovací náklady, když spousta lidí jim to třeba za půl roku za rok vrátí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:))) To je pozoruhodna naivita. Neni vam napadne, ze noname prehravace DVD kdysi staly 15000 a dnes 1500? A to je vec, ktera obsahuje mechaniku, optiku a elektroniku. Handan je desticka osazena vyslouzilejma cipama z japonskejch 5 let starejch STBecek smontovana nekde v poustnich pribytcich cinskejch nomadu. Pokud je domorodec ochoten zaplatit za prazdnou lahev od cocacoly kilem zlateho pisku, neznamena to, ze ma stejnou cenu i pro ostatni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...