Přejít na obsah

HD kanály " zadrhávají "


Návštěvník petro_cz

Máte problémy s plynulostí a nezasekávání u digi příjmu ??  

27 hlasů

  1. 1. Máte problémy s plynulostí a nezasekávání u digi příjmu ??

    • mám
      18
    • nemám
      2
    • stalo se mi to, ale je to ojedinělé
      7

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Je to nejaky divny, na HBO HD bezel pred 20. hodinou film a obraz se trhal (jakoby tam byl jen polovicni pocet snimku za vterinu), na HBO SD a i vsech dalsich kanalech bylo vse v poradku.

Pak film zkoncil a jakmile zacdala bezet reklama tak trhani ustalo, ted bezi dalsi film a ten jen uz take OK.

Napda me, ze by v tom mohlo mit prsty rozliseni obrazu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Je to zajímavý, teď mě ale napadá - HBO HD se takhle zhoršilo od spuštění Filmbox HD (ten takhle blbne od začátku (některé filmy) a ten má vše fe full HD. Skoro to vypadá, že kabel nestíhá tolik vysokých datových toků - je to rozdíl asi jako kdybych si video pouštěl přes USB 1.1 nebo 2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Co myslite tim zadrhavanim? Me to dela na Filmboxu HD, ze najednou obraz jakoby vypadne a obrazovka zcerna a pak to naskoci zpatky, nebo to nekdy trosku zakostickuje. Jestli to dela na HBO HD nevim.

 

Jinak to urcite nebude tim, ze kabel nezvlada vysoke datove toky. Da se rici, ze kabel je pro HDTV primo stvoren. Rekl bych, ze to bude spise tim, ze na jeden multiplex je tam moc programu: 2 HD a 4 SD programy. Preci jenom HD programy potrebuji vice prostoru.

A nebo chyba bude u zdroje signalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Zadrhávání - že se obraz každou chvíli zasekne a pak pokračuje o kus děje dál, je to zasekávání tak na cca 0,5-1 sec, ale někdy je to i 5-6x během 1 minuty. Pak to třeba 5 min běží v pohodě a pak zase výpadek. Vyjádřil jste to lépe, něco podobného jsem myslel, ne že by nestíhal kabel samotný, ale vypadá to asi jako přetížený multiplex nebo chyba u zdroje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

Tak musím konstatovat, že se zadrhavaji prakticky vsechny programy, náhodně ale stále, Lokalita Plzeň-Košutka. Jen na okraj od doby, co mam digital nepamatuji, ze bych mesic v kuse koukal na kvalitně přijmuté kanály. Jednou tohle, jednou zas neco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím konstatovat, že se zadrhavaji prakticky vsechny programy, náhodně ale stále, Lokalita Plzeň-Košutka. Jen na okraj od doby, co mam digital nepamatuji, ze bych mesic v kuse koukal na kvalitně přijmuté kanály. Jednou tohle, jednou zas neco jiného.

 

Ja sem v Praze a jediný kanál,k terý mi zadrhává je FilmboxHD..a jak někdo výše psal, je to přetíženým multiplexem...rozdělit pouze HBO HD a FilmboxHD do samostatného mulitplexu jako NGCHD a VoomHD by krom žádného zadrhávání také zvedlo kvalitu obrazu (datový tok)...nevim v čem je problém, když místa je v kabelu pro ještě nějakejch 50 kanálů

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já jsem zatím to zadrhávání nepozoroval. Pozoroval jsem včera večer jak už jsem popisoval výše něco podobného jako kdyby vypadával signál, vždy se to seklo, obraz zčerná, udělá to asi dvakrát za sebou a pak opět běží dál.

Dnes jsem si zatím tohoto problému nevšiml.

 

EDIT: Tak už se mi to dneska zaseklo znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...