Přejít na obsah

HD kanály " zadrhávají "


Návštěvník petro_cz

Máte problémy s plynulostí a nezasekávání u digi příjmu ??  

27 hlasů

  1. 1. Máte problémy s plynulostí a nezasekávání u digi příjmu ??

    • mám
      18
    • nemám
      2
    • stalo se mi to, ale je to ojedinělé
      7

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník petro_cz

Ahoj, dnes večer u filmu Syriana HBO HD mě stále zadrhával obraz, už mě z toho UPC jebne jednou to jednou tohle. Neví co by za to chtěli, ale kvalita na prd. Proto Vás žádám, byl tento jev obecně u všech, nebo jen u mě. Nejhorší je, že když napíšu na tu jejich "podporu" tak za 14 pošlou technika machýrka a ten ze mě zas udělá vola, že to teď nevidí, jako se mi stalo již několikrát, bohužel není alternativa :(((((((((( hned bych to zrušil. Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se v pátek hrozně sekal Filmbox HD, nedalo se ta na to koukat, ostatné programy v pohodě. Z toho usuzuju, že problém je u UPC nebo u zdroje. HBO HD nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Mám stejné problémy - u obou programů a dost často. Navíc mi oba programy dost často zamrzají - musím většinou vypnout a zapnout STB... Je zajímavé, že u Voom ani National geographic HD to nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Zřejmě je to nějaký větší problém u UPC, protože se netrhají jen HD, ale i SD kanály. Teď např. u HBO (v SD verzi) se to trhalo každou chvilku, že to bylo na hranici sledovanosti. Přitom úroveň i kvalita signálu jsou v pořádku, takže to jde takhle zmršené už odněkad od zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...