Přejít na obsah

Automatická "Změna internetového tarifu"


Arcao

Doporučené příspěvky

Aloha, tohle mi přišlo do pošty a asi nebudu jedinej, kdo to dostal:

 

V Praze 27. května 2008

 

Změna tarifu Vysokorychlostního internetu

 

Vážená paní, vážený pane,

 

rádi bychom Vás informovali o změně služby internet u společnosti UPC Česká republika, a.s.

 

Z důvodu finálního sjednocení systémů UPC Česká republika a bývalé společnosti Karneval dojde v průběhu měsíce června 2008 ke změně Vašeho stávajícího internetového tarifu na nový tarif :UPC Classic.

 

Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.

 

S novým tarifem neuzavíráte žádné časové závazky na dobu trvání smlouvy. Pro přechod na nové tarify neplatí žádné akční nabídky.

 

Bližší informace o tarifikaci jsou uvedeny níže v tabulce, případně na webových stránkách www.upc.cz

 

Váš nový internetový tarif:

Název produktu Down Up

UPC Classic 12 288 1 024

 

Věříme, že s novou internetovou službou budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte, prosím, klientské centrum UPC na výše uvedených telefonních číslech nebo použijte kontaktního formuláře na webových stránkách www.upc.cz

 

S přátelským pozdravem

 

Vaše UPC

 

Původně mám ještě starý Karnevalí tarif TURBO 2000 (kdysi 2Mbit, dnes 5Mbit). A asi předpokládám, že dojde taktéž ke zvýšení ceny na 1239Kč (z původních 1105 Kč), což už tam řečeno není, že?

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dnes prislo neco podobneho, taky by me zajimalo jak to bude s cenou a IP adresama,

nevite nekdo jak to presne je ? nez zacnu psat na technickou podporu UPC.

 

V mailu je sice napsano:

Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.

Ale kdo vi jak je to ve skutecnosti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze 27. května 2008

 

Změna tarifu Vysokorychlostního internetu

 

Vážená paní, vážený pane,

 

rádi bychom Vás informovali o změně služby internet u společnosti UPC Česká republika, a.s.

 

Z důvodu finálního sjednocení systémů UPC Česká republika a bývalé společnosti Karneval dojde

v průběhu měsíce června 2008 ke změně Vašeho stávajícího internetového tarifu na nový

tarif :UPC Light.

 

Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně

k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.

 

[b]S novým tarifem neuzavíráte žádné časové závazky na dobu trvání smlouvy. Pro přechod na

nové tarify neplatí žádné akční nabídky.

[/b]

Bližší informace o tarifikaci jsou uvedeny níže v tabulce, případně na webových stránkách www.upc.cz

 

Váš nový internetový tarif:

Název produktu Down Up

UPC Light 6 144 512

 

Věříme, že s novou internetovou službou budete spokojeni a zachováte nám přízeň.

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte, prosím, klientské centrum UPC na výše uvedených

telefonních číslech nebo použijte kontaktního formuláře na webových stránkách www.upc.cz

 

S přátelským pozdravem

 

 

Vaše UPC

 

 

 

 

Společnost UPC Česká republika, a.s., je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5452.

 

 

i mne to přišlo, mám od Karnevalu turbo 3 M a oznámený tarif UPC Light je levnější, to budu platit méně? nebo jako dosud , ale rychlost se mi sníží.? Víte o tom něco neřž budu psát na technickou podporu. díky tom Plzeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlepšení služby??? To si dělají prdel néé. Ten Upload Booster už nepůjde k žádnému tarifu?

 

V Praze 28.května 2008

Navýšení rychlosti internetu a zrušení služby Upload Booster

Vážená paní, vážený pane,

Děkujeme Vám že využíváte služeb společnosti UPC Česká republika a.s. Rádi bychom Vás informovali o zlepšení služby vysokorychlostního internetu UPC.

Během měsíce června 2008 Vám bude zdarma navýšena rychlost (download/upload speed) u Vašeho stávajícího internetového produktu Extreme

z dosavadní rychlosti 12 288 / 1024 kb/s na 20 480 / 1 472 kb/s. Ostatní parametry služby se nemění.

Vzhledem k technickým možnostem sítě jsme bohužel nuceni Vám zároveň zrušit službu

Upload Booster (navýšení odchozí / upload rychlosti),kterou jste doposud využíval/a.

 

 

Děkujeme Vám za zájem o naše služby a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i do budoucna.

S přátelským pozdravem

 

 

Vaše UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem odepsal:

 

Dobrý den

 

nejsem sice zákazníkem společnosti UPC CZ, neboť smluvní vztah jsem uzavřel se společností Karneval Media sro. Nicméně akceptuji fakt, že jste převzali tuto společnost, čímž jste m.j. vstoupili do práv a povinností našeho smluvního vztahu. Z toho důvodu se na vás obracím ve věci mého smluvního vztahu, souvisejícího s poskytování služby přístupu k internetu. Připomínám, že podle této smlouvy jste povinni mi nejen poskytovat připojení k internetu na adrese bytu mé manželky s minimální rychlostí 3Mbps (v dopředném směru), ale - a to je důležité (!) rovněž s garancí zajištění min. této rychlosti. Tento smluvní závazek ovšem poměrně často porušujete - mám zdokumentované opakované snížení rychlosti připojení pod smluvní limit. Proto s ohledem na email, týkající se plánovaného zvýšení rychlosti připojení, který jste mi zaslali, sděluji:

Potvrďte prosím, že i po vámi avizovaném zvýšením rychlosti bude i nadále z vaší strany garantovaná minimální rychlost připojení, jak to vyplývá z naší platné smlouvy. V opačném případě by šlo z vaší strany o porušení smlouvy se všemi s tím souvisejícími důsledky.

 

hezký den

atd...

---------------------

Vím ovšem své... a proto také vím, že tohle opakované přeprodávání neexistující přenosové kapacity není seriózní. Když na straně UPC od dob Karnevalu nedošlo k žádnému podstatnému upgrade (spíš šlo o downgrade), působí to oznámení o změně rychlosti jen jako výsměch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Vím ovšem své... a proto také vím, že tohle opakované přeprodávání neexistující přenosové kapacity není seriózní. Když na straně UPC od dob Karnevalu nedošlo k žádnému podstatnému upgrade (spíš šlo o downgrade), působí to oznámení o změně rychlosti jen jako výsměch.

 

JJ, konkurenční boj nutí ždímat ze sítě co to jde i nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja poslal dotaz na technickou podporu UPC a dostal jsem odpoved:

 

pred dvema dny jsem od Vasi spolecnosti obdrzel email, ve kterem me informujete ze behem mesice cervna dojde ke zmene meho internetoveho tarifu ze stavajiciho Turbo 3M na novy UPC Light.

 

V mailu je take zmineno ze:

"Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně

k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.".

 

Presto bych chtel radeji informaci jak to bude s ostatnimy parametry teto sluzby, tzn.:

 

1. Cena - zustava stejna jako mam u Turba 3M, nebo bude takova jaka je standartne uvedena u tarifu UPC Light (794 Kc) ?

 

2. IP adresy, momentalne pouzivam 3 IP (2 dynamicke a 1 verejnou IP), zustanou me tyto

 

3 IP za stejnou cenu, nebo dostanu pouze 1 dynamickou IP ako je standartne uvedeno u tarifu UPC Light ? (200 Kc za pevnou IP nejsem ochoten platit).

 

3. Emailova adresa a web prostor pod domenou Karneval zustavaji nadale v platnosti, nebo budou zruseny ?

 

A zde je odpoved ktera prisla:

 

Ke změně internetových služeb již došlo a je Vám účtován tarif Light za 705,- Kč měsíčně. (coz je stejna cena jako jsem platil doposud)

 

IP adresy by měly být zachovány v současné podobě a ve stejné ceně.

 

E-mailová adresa Vám již byla založena také ve tvaru: XXXXX@upcmail.cz.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

J. Horký

operátor klientského centra

 

Ke zmene meho tarifu podle me zatim nedoslo, rychlost je stale stejna.

 

Jinak z toho plyne ze se meni POUZE nazev tarifu,rychlost a limity, co se tyka garance rychlosti, tak si bych si moc jistej nebyl ze mezi tarify Turba a UPC bude nejaky rozdil.

 

Doplneno: tak podle informaci z webu meho uctu bych mel mit jiz opravdu tarif Light, ale rychlost je zhruba na urovni 3000/512 kbit, coz je trochu divne.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

To BOM: Plně souhlasím! Navíc, také jistě vítě, jinak byste se na to záměrně neptal, že nové tarify UPC jsou na tom dle nastavení o hodně hůře s prioritami než tarify původní, Karnevalácké. CMTSky si s námi nyní budou dělat co chtějí. A k tomu ještě částečná neschopnost společnosti upgradovat nás pravděpodobně příjde hodně draho :) Na nějaké limity minimálně připojených AH, atd. teď trošku kašlou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...