Přejít na obsah

U čtenářů iDNES.cz prohrála Telefónica a UPC


Ondrej1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Kvalita odpovědí je skutečně mizerná.

 

Nedávno jsem reklamoval nekvalitní zvuk u Discovery. Závadu jsem popsal poměrně detailně a zdůraznil jsem, že problém nevyskytuje jen v naší domácnosti, abych se vyhnul klasické odpovědi na všechny problémy v sítích UPC.

Operátorka mi stejně druhý den napsala, že mi mám zkontrolovat kabely... :x:x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

kocour65: a ty jako volas z mobilu? :shock::roll:

 

Ja musim zaklepat, ale ja mam zkusenosti dobre. Pred mesicem jsem rusil smlouvu. Pres web odpoved konkretni druhy den, pak telefon cca 10min celkem. Technik si prijel pro modem. Zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Me by ale zajimalo jaka je momenstalne skutecna realna situace,

jake mate zkusenosti z infolinkou UPC z rekneme poslednich tydnu, je to porad tak spatne, nebo uz ty spatne zkusenosti uzivatele proste jen maji zafixovane. :?:

Včera před osmou večer jsme měli výpadek všeho (net, digi i analog, upc telefon), takže jsem musela telefonovat z mobilu. Volala jsem na 844111112 (číslo jsem vzala z faktury) a byla jsem mile překvapena - žádné čekání, okamžitě jsem mluvila s operátorem, který hned zjistil jakousi závadu na rozvodně (nebo něco takového :wink: ), omlouval se za výpadek a že prý to předá okamžitě technikovi.

Za nějaké dvě hodiny to jelo :wink: . Jasně, v sobotu večer nepříjemný výpadek, ale prostě může se to stát a jsem ráda, že to opravili :wink:

V poslední době mě upc spíše štve, takže aspoň že ta info fungovala, když měla. :wink:

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...