Přejít na obsah

LCD či PLASMA


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

pokud na televizni kanaly tak je lepsi plasma-na hry internet pc atd zase lcd pokud planujes hd rozliseni br prehravac hd satelitni kanaly tak zvazuj plne hd zobrazovadlo - pokud mas prachy bral bych plasma pioneer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fíf

Klasické CRT se LCD ani plasma nevyrovnají. Má to jedinou nevýhodu, CRT nezná HD, ale to mě vůbec nevadí, protože co jsem viděl tak HD zobrazení jsou omalovánky, nic přirozenýho. Věř mi, pracuju ve výrobě LCD a HD TV mám denně na očích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník juper

pro Marty 666,i Fíf::Děkuji za radu,ohledně značky-Plasma je pro mne drahá,kdy bude cena příznivější záleží na mnoha okolnostech.Každopádně dík všem za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer

Já bych šel do plazmy 107 úhlopříčku od Panasonicu seženeš od 24 000 Kč

LCD jedině bych bral jedině jako monitor k PC, ale na sledování TV ani omylem.

Jinak souhlasím s tím, že nejlepší obraz má CRT, pokud CRT ještě máš a dobrou značku, tak bych si nákup rozmyslel, jelikož kvalitou obrazu si rozhodně nepolepšíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

"LCD jedině bych bral jedině jako monitor k PC, ale na sledování TV ani omylem"

 

taky názor, od vánoc mám 46" LCD od Sony a nemohu si to vynachválit, viděl jsem toho poměrně dost v provozu a vybral si podle toho, na čem nejlíp vypadá provoz PS3 a bluray filmů. Jednoznačná volba při provozu 1080p padla na KDL46X3000

 

Spíš než rozdíl plasma/LCD/TV vnímám rozdíl mezi TV za 20tis a 100tis, tam hledejte rozdíly, jestli máte plasmu za 25 nebo LCD za 25 je to prašť jak řízni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...