Přejít na obsah

SP2


Návštěvník kolemjdoucí

Doporučené příspěvky

Samozrejme jsem tam i nake dialup resp. GPRS pripojeni mel. Ale na notasu ho mam taky a slape to. Ale uz pred tim nez si to napsal, tak jsem je smazal, a vysledek stejny. Ikona pripojeni sice sviti, ale web nejede. Jo a to nemluvim o tom (zase na tom pC a ne na notebooku) ze mi nejdeo streamy. Winamp se proste nepripoji ani mediaplayer. Kurna, zacinam u toho ztracet nervy :x

Jo a nepripojim se ani na SloulSeek. Proste nepripojim (ani s tou SP1kou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Kdyz rikas ze to pripojeni pres LAN je allright a dialup si vynucuje pripojeni jenom u IE aplikaci a podobnejch, jak ses na tom s pingovanim ? pingnes modem ? branu ? DNS ? neco venku ? (jak pres jmennou adresu tak i pres ip)

 

Problem se kterym jsem se potykal ja souvisel s poskozenou knih***ou winsock.dll - pingovat slo, DNSko slapalo, ale internet nefachal, na prvni pohled to vypadalo prave na nefunkcni dns.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Mno, tak bych prosel Spravce zarizeni a kouknul se jestli je tam vse ok.

Jestli mas Motorolu, zkousel si v browseru vlizt na modem manager ? Nebo se to chova stejne a porad to chce to vytaceny pripojeni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak bych prosel Spravce zarizeni a kouknul se jestli je tam vse ok.

Jestli mas Motorolu, zkousel si v browseru vlizt na modem manager ? Nebo se to chova stejne a porad to chce to vytaceny pripojeni ?

Ted Ti asi nerozumim. Jakej modem manager?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak bych prosel Spravce zarizeni a kouknul se jestli je tam vse ok.

Jestli mas Motorolu, zkousel si v browseru vlizt na modem manager ? Nebo se to chova stejne a porad to chce to vytaceny pripojeni ?

Jinak jeste...nevis, proc mi na tom PC nejde pripojit winamp, ani mediaplayer?? Proste je tam neco nepusti na net, ani info z netu o mp3 nestahnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Mno, tak bych prosel Spravce zarizeni a kouknul se jestli je tam vse ok.

Jestli mas Motorolu, zkousel si v browseru vlizt na modem manager ? Nebo se to chova stejne a porad to chce to vytaceny pripojeni ?

Jinak jeste...nevis, proc mi na tom PC nejde pripojit winamp, ani mediaplayer?? Proste je tam neco nepusti na net, ani info z netu o mp3 nestahnu.

 

No to je prave to cemu se divim a co mi pripomina ten muj problem - dialup si budou vynucovat jenom blby aplikace jako IE nebo OE. WMP by teoreticky sice mel taky, ale asi jde o vyjimku.

Rikas totiz ze nastaveni LAN je spravny a muzes pingovat, a takovej winamp ma v nastaveni Connection jenom polozky Using LAN / Using DialUp / No connection

a tim padem je tak trochu blbuvzdornej a mel by se pripojit i kdyz ten Explorer janci.

 

Proto me zajimalo co vsechno pingnes - branu, dns a nejaky stranky venku. A HLAVNE to jestli ti jde pingovat jenom pres ciselnou adresu, nebo i pres jmennou ...

 

Btw. co alternativni prohlizece ? Firefox nebo opera - taky jsem testoval vse mozny, lip se pak hleda problem, kdyz vis co vsechno nejde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacima to byt zajimavejsi, nez jsem si myslel. Pustil jsem Zone Alarm a mrknul treba na winamp. Samozrejme otazniky, tak jsem to vyslovene povolil a ono.....stream najednou jde!!! Ale...Kdyz chci info o mp3, tak "please connect to the internet to use this feature" No a mrknu na MediaPlayer a.otazniky. Tak ho povolim a-----nic. Nepripoji se. Kdyz ale kliknu na radio primo na atlas.cz, tak tam mi stream bezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...