Přejít na obsah

SP2


Návštěvník kolemjdoucí

Doporučené příspěvky

Mam dotaz, pred chvilkou ma pani z Karnevalu "nainstalovali" IT. Nsechno slapalo OK. Ale pak jsem stahnul SP2 a najednou , kdyz se chci pripojit, tak mi to neotevre pripojeni od Karnevalu, ale zacne to vytacet normalne stary telefonicky pripojeni. Pritom v sitovejch pripojenich je modem karnevalu aktivni. IP jsem nemenil....Nevite cim to? Jo a modem jsem uz restartoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k deravosti windows, ktery SP2 lepi se po instalaci SP2 pta na konfiguraci FW a dalsich zabezpecovadel. Pokud pani vse odklikala tak se to vse asi zaplo. Kdyz jsem instaloval SP2 tak jsem zakazal menit veske nastaveni.

Tak zkus projit nastaveni (ovladaci panely) a vypnout (nebo nastavit FW), v moznostech internetu nastavit inet pres lokalni sit (nebo jak to tam je), nastavit proxy na karneval, .. vic me nenapada.

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je skoda, ze Te vic nenapada, protoze pani neni zas tak hloupa , aby na vse klikala :) Vsechno co si napsal jsem samozrejme udelal. FW jsem vypnul, proxynu zkusil, no a sit je tam automaticky, to ani nastavoval nemusim :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem spustil IE a jediny cim by to mohlo byt (co me napada) je IE-Nastroje-Moznosti internetu - pripojeni. Fakt tam mas Nikdy nevytacet pripojeni? A BTW v nastaveni LAN nemam zaskrknuty nic.

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma to zaskrtly. realy. V lanu sem taky zkousel i to vsechno odskrtnout. Ted jsem SP2 odinstaloval (zaplat pan buh za bod obnoveni) a jede to. Ale problem vyresit musim, protoze ten SP2 budu potrebovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

nemel jsi predtim nahodou dial-up pripojeni? Pokud ano, odstran ho v Sítových nastaveních (Ovládací Panely > Síťová připojení). A mrknu jak rikal nikes do IE v nastrojich > možnosti internet > záložka připojení jeslti tam nemas nějaky pripojeni. Pokud ne tak by melo být vše rdy , pokud tam neco bude, dej Odebrat a pak ježte mrkni do Nastavení mistní síte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc
ma to zaskrtly. realy. V lanu sem taky zkousel i to vsechno odskrtnout. Ted jsem SP2 odinstaloval (zaplat pan buh za bod obnoveni) a jede to. Ale problem vyresit musim, protoze ten SP2 budu potrebovat

 

No já nevím, chtel sem ti taky navrhnout obnovu, aspon ze tak , ja osobně jsem přeinstlaovaval winy kde jsem měl už SP1 a rozjel net, stahl nějaky zaplaty atd a pak SP2, nainstaloval restnul a vsecko bylo rdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW, tam kde jsem instaloval SP2 tak jsem mel vytaceny pripojeni nainstalovany taky + pripojeni pres Karneval, a po instalaci me to valilo v poho... no holt woknous se chvaji mirne stochasticky :)

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme jsem tam i nake dialup resp. GPRS pripojeni mel. Ale na notasu ho mam taky a slape to. Ale uz pred tim nez si to napsal, tak jsem je smazal, a vysledek stejny. Ikona pripojeni sice sviti, ale web nejede. Jo a to nemluvim o tom (zase na tom pC a ne na notebooku) ze mi nejdeo streamy. Winamp se proste nepripoji ani mediaplayer. Kurna, zacinam u toho ztracet nervy :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Co zkusit, jestli je problem vazne spojen primo se SP2, nebo jestli se tam napr. nedostal nejaky spyware. Projel bych cely comp, tady by mohlo jit o nejaky dialer, ktery si vynucuje svoje spojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...