Přejít na obsah

SP2


Návštěvník kolemjdoucí

Doporučené příspěvky

Zacima to byt zajimavejsi, nez jsem si myslel. Pustil jsem Zone Alarm a mrknul treba na winamp. Samozrejme otazniky, tak jsem to vyslovene povolil a ono.....stream najednou jde!!! Ale...Kdyz chci info o mp3, tak "please connect to the internet to use this feature" No a mrknu na MediaPlayer a.otazniky. Tak ho povolim a-----nic. Nepripoji se. Kdyz ale kliknu na radio primo na atlas.cz, tak tam mi stream bezi.

Tak jsem rozchodil i ten MediaPlayer. Docela by me zajimalo, co to zakazovalo, kdyz nebyl pustenej ZA. V nastaveni toho "FireWallu" v XP nic neni, takze jak je mozny, ze mi to wokna najednou zakazala? No ale Tim jsem nevyresil ten hlavni problem, a to je nemoznost pripojeni se po instalaci SP2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vymaz z firewallu vsechny pravidla a nech at si o ne rekne znova, mozna ze doslo po ty instalaci/odinstalaci k nejakym problemum tady.
Opravdu to vypada, ze to podelal ten FW v SP2. Takze ted uz problem nemam. Krom toho SP2. Mam uplne strach si ho nainstalovat :-/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky ZA a pri instalaci SP2 me to nic nedelalo (nezprasilo), tak zadny strachy a zkus tam ten SP2 dat znova a sam si projit to nastaveni na ktery se pta SP2 po instalaci :)

Preju hodne stesti :))

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SP2 pry automativky naistaluje interni firewall, kterej pak pusobi tu neplechu....mel jsem pocit, ze by mel jit standardne vypnout....ovsem kdovi, ze...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...