Přejít na obsah

HD STB - problémy


Návštěvník seny

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dany

Díky za radu, ale v návodu u manuálního vyhledávání (str.21) je uvedeno, že mám zadat frekvenci, modulaci a symbolrate odpovídající parametrům kabelové televize?! No a na to už nestačím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tam nic nenastavuj, myslím, že tam je automaticky nastaveno 170,5 MHz, 64 QAM a 5000 SymbolRate. Takže pokud to tam takhle máš, tak dej spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavel

Záleží na síti. V mém případě sice některé kanály se symbolrate 5000 načte, ale např. pro HD kanály bylo potřeba změnit na 6900!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypozoroval jsem, ze se mi HD STB také automaticky zapíná - teď třeba to bylo přesně v 00:00, poslední nastavený program byl NG HD, takže to, že to dělá jen na kódovaných programech bych tímto viděl za vyvrácené :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny
vypozoroval jsem, ze se mi HD STB také automaticky zapíná - teď třeba to bylo přesně v 00:00, poslední nastavený program byl NG HD, takže to, že to dělá jen na kódovaných programech bych tímto viděl za vyvrácené :-)

 

Kódovaným kanálem jsem myslel to, že je k jeho sledování potřeba karta. Nemyslel jsem tím programy, které nemohu sledovat :-)

 

Takže je to tím spíše potvrzené než vyvrácené :-)

Osobně jsem to nevyzkoušel, ale myslím, že se mi to taky pouští o půlnoci. Tedy pokud nesleduji kabelovku přes půlnoc. To se to pak do rána nezapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

mam 10 dni prijimac h7000 a nejsem s nim moc spokojen - zavada se zapinanim o pulnoci se u me take projevuje - ne vsak kdyz vypnu na kanelu bez dolaru - dale se casto stava ze pri sledovani programu obraz zamrzne a dale se nic nedeje az kdyz prepnu na jiny kanal tak se prijimac restartuje a vse je v poradku - toto se stava nepravidelne - v pondeli posilam o tomto zpravu do upc a budu apelovat aby toto rychle resili - v opacnem pripade budu vyzadovat slevu 150kc za nekompatibilni kabelovy prijimac s jejich signalem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dany

Když mám u H 7000 v instalaci manuálního vyhledávání nastaveno předem Symbol Rate 5000, jak ho změním na 6900, jak se zde doporučuje Pavel pro HD kanály. A dále, jaký je vůbec rozdíl mezi automatickým a manuálním vyhledávání, když u toho manuálního se stejně vše dělá samo? No a také je v Systémových informacích tovární nastavení a tam se to také naladí ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl mezi Automatiickýma a Manuálním laděním je v tom, že při automatickém ladění ti STB "proskenuje" celé pásmo a snaží se naladit vše co najde. Při manuálním ladění dochází k naladění programů ze "sítě UPC" v tom pořadí jak to "určuje" UPC.

 

Symbolová rychlost 5000 je u kmitočtů 170,5 MHz (163,5 MHz), Symbolová Rychlost 6900 je u všech ostatních kmitočtů.

Svého času se při automatickém ladění nenaladit stream s HBO, STB ho prostě přeskočil. Jak tomu je teď nevím, protože nemám potřebu neustále přeinstalovávat a prolaďovat STB. Pokud přidají programy, tak se mi vždy sami automaticky přidali

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...