Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Pro: Anonym 89.103.91.134 : Prispevek ktery je na dva radky a v nich je polovina urazlivych slov, zde nema co delat :!:

 

nic jineho UPC nepatri, klidne to reknu do oci komukoliv z vedeni UPC, nejlepe rediteli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

K tomu internetu neříkám, že je zase nějak moc drahej, i když by levnější mohl být. Ale ve srovnání se slovenským UPC, kde mají 20 Mbps za 950 Sk, což je v přepočtu přibližně 735 Kč, tak to je velkej rozdíl.

 

Ale jinak k našemu UPC: Podle mě má UPC docela kvalitní služby, ale ceny nejsou zrovna moc ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Úplně na hlavu postavené je zařazení programů AXN Crime a scifi do nabídky Supreme.To nevím co tím pánové z upc zamýšlejí. Jinak by bylo dobré to nějak osvětit na jejich stránkách.Na infolince člověku neřeknou nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Musím vam sdělit, že mám nabídku supreme a AXN crime a sci-fi mi stejně nejde, tak nevim.

 

 

 

Presne tak me to taky nejde sakra a nejtesi to bylo jen ty nove programy naladit porad se to chtelo aktulizovat a pak to vzdicky zamrzlo

nakonec jsem to dostal tam ruco :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Na stránkách UPC je už v pdf nová programová skladba http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf, vypadá to tak, že odebrali spoustu programů z analogu a jsou jen digitálně(Deko, paprika, Jetix, MTV, CNN, BBC TV..), navíc je v nabídce Starter i MeteoTV. Slibované zpravodajské stanice do nabídky starter jsou jen v standartu. U nabídky Superme jako BONUS AXN scifi a Crime! Takže to myslí vážně i když to naprostá pitomost. Snad příjdou s balíčkem za cca 100kč jako u Filmboxu Extra, to bych si ještě předplatil, ale celou superme ne. Teda pokud to pude k balíčku Standard+internet+HBO, ale sna jo. Už vám to Axn scifi jede nebo pořád rezerva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník juper

Zatím je 2x AXN rezerva,stejně jako bebe , chybí Meteo Tv,Mezzo,z analogu už jen zone romantika.Bude přebalíčkováno,přimlouvám se ještě za jeden :AXN Sci-fi,Crime.Poslední poznámka-co takhle nechat nové stanice 5,7 dnů free?

Upraveno uživatelem juper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Takže přesně jak se dalo čekat AXN Crimi a Scifi jenom v Supreme.Tenhle krok ze strany upc prostě nechápu. jestli si myslí, že někdo kvůli tomu si zapaltí Supreme tak to vážně pochybuju a mimochodem tyhle dva kanály mi nepřijdou jako prémiové. Takže když to shrnu do nabídky standart přidali převážně zpravodajské kanály čímž moc zákazníky na tento tarif nenalákají. :evil::evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...