Přejít na obsah

Zvednuti rychlosti nebo blud?


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Abych ti pravdu řekl, tak mně je to taky jedno, jak mám rychlej internet - 6 Mbps mi bohatě dostačuje. Ale přeci jenom, když pak vidím ty služby v poměru cena/výkon, tak jasně, že sáhnu po tom výhodnějším. A myslím si, že tedy 20 Mbps za cenu 899 Kč (navíc v ceně i s telefonem) je výhodnější než 6 Mbps za cenu 794 Kč. Nebo když porovnáme obě 20 Mbps připojení jedno za 899 Kč a druhé za 1693 Kč, nebo 12 Mbps od UPC za 1239 Kč. Tak po kterém připojení pokud bys takovou rychlost chtěl raději sáhnul? Vybral by sis raději 12 Mbps nebo 20 Mbps od UPC nebo 20 Mbps od jiného operátora, který by měl o hodně nižší cenu? Uvidíme, jestli s něčím novým vyjdou. Doufám, že snad jo.

 

Jinak pokud je to pravda s tím EuroDOCSIS 3.0 tak je to skvělá zpráva. :D Ovšem jsem zvědavej, jaké potom nasadí ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

zdravim

...nedávno jsem se koukal na stranky upc a koukám že maj 20 mega připojení za 800 (UPC 20M)

.. já mám UPC Light - 6 mega...

Tak jsem jim psal že bych to chtěl změnit na ten tarif UPC 20M (jsem už několikaletý zákazník) a odpověď ?

Je jim líto ale tarif mi změnit nemůžou protože je to jenom pro nový zákazníky !

(to mi přijde dost blbý ! a napadla mě otázka co takhle zrušit si net a pak si objednat ten UPC 20M)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
a napadla mě otázka co takhle zrušit si net a pak si objednat ten UPC 20M)

Stačí více číst a řešení se dočteš.

Už to tu bylo řešeno X-krát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...