March 26, 200818 yr az od kvetna panove http://www.zive.cz/Bleskovky/UPC-navysu ... fault.aspx No, nevím, kde je pravda, ale ceník s těmito zvýšenými rychlostmi je již na stránkách UPC a jeho platnost je od 25.3.2008!! Tudíž předpokládám, že těžko mohou prodávat něco podle ceníku platného od 25.3.2008 s tím, že fungovat to bude až od května 2008.
March 26, 200818 yr Dle tohoto clanku http://www.upczone.cz/posting.php?mode=reply&t=1788 UPC nabízí internet se zvýšenými rychlostmi nejdříve všem novým zákazníkům. U současných zákazníků budou rychlosti navyšovány postupně, během následujících tří měsíců. Navyšování bude probíhat vždy po celý příslušný měsíc, tj. nikoliv k jeho prvnímu dni.
March 27, 200818 yr Tak zase jak nevim jak u vas ja s upc vohledne pingu a rychlosti nemam problem... Taky mam 8mega/1mega Edited March 27, 200818 yr by Fireball
March 27, 200818 yr Jj, s tím souhlasím - u mne rychlost taky O.K. (mám Classic - 8192 kbit/s, jede to v průměru 7500-8000), ping je trochu horší, ale dá se přežít. V tomhle směru si nemůžu stěžovat... (zatím )
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.