Přejít na obsah

Rychlost


Návštěvník Jata

Doporučené příspěvky

Návštěvník Inz3nyr
Uprime receno jestli tu rychlost meris na tomhle, tak se nedivim ze ti to vyhazuje buh vi co, radsi to mer na FTP jak ti radi na UPC,

ale je treba si uvedomit ze ta maximalni rychlost proste neni garantovana, ono to ani technicky nejde uplne zajistit, takze urcita odchylka tam byt muze, hlavne v zavisloti na aktualni hodine - napr. vecer bude sit urcite vic zatizena a tim i muze kolisat rychlost.

 

Zatím všechny speedtesty, které jsem použil my ukazovala to samé, když jedu přez FTP, tak my to leze do 80kB/s. Když jsem volal, tak bylo vše u nich v pořádku. Všechny tyto problémy nastali, po novém modemu!! Dříve my to jelo přez 1000kbps, teď to jede pod 1000kbps. Teď můžu říct, zlatá stárá velká motorola (asi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Inz3nyr

Je ráno 7:20am a konečně mám mojí pravou rychlost. Jsem zvědaf, jak tomu bude odpoledne a večer.

281674822.png

 

Hm, odpoledne to kleslo na 850kbps :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, v Brně v Černých polích po dvoudenním výpadku rychlost UPC Classic kolem 4-5 MBit. Jede to někomu taky tak nebo mám volat?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, v Brně v Černých polích po dvoudenním výpadku rychlost UPC Classic kolem 4-5 MBit. Jede to někomu taky tak nebo mám volat?Díky

 

Vyreseno - problem byl ve Wifi routeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mam UPC Classic, uz by to snad melo jet rychlejc, ale porad nic. Restart modemu (motorola) nezabral, porad jen 8Mbps. Hadam, ze uz by to melo jet rychlejc, ale nejde. Tusi nekdo, co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak Plzeň-Bolevec dneska fakt skvělé : 1500 kbit/s down, 100 kbit/s up (!) a stabilita 10% fakt dobrý no místo správných 2048/256. Hlavně ta stabilita je k n*****í protože se nedá nic zapařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...