Přejít na obsah

Rychlost


Návštěvník Jata

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Já teda žádné zhoršení pingu nepociťuji. Ping se u mě pohybuje stále ve stejných hodnotách, většinou v rozmezí 15 - 25 ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Sak nam jeste rychlost nezvedly..mysleno u tarifu clasic a extreme..puvodni extrem jel na 12 megabitu..teda pokavad nejses novej zakaznik to by ti v tom pripade melo jet 20mega :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fabiak

Prave ze sem novej. Ikdyz starej s pulrocnim prerusenim :wink:

 

No do 20mbps daleko, at merim, kde merim, at stahuju velky soubory z rychlych serveru....

 

272179956.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze sem novej. Ikdyz starej s pulrocnim prerusenim :wink:

 

No do 20mbps daleko, at merim, kde merim, at stahuju velky soubory z rychlych serveru....

 

Já jsem taky nový zákazník ( mám tarif easy) a uz mi to teda jede 4mb/s ale když mi to technik přišel zapojit a udělal test rychlosti tak mi to jelo 3mb/s a on mi říkal že někomu to jede už ty 4mb/s a někomu 3mb/s takže prej ať počkám do května, tkaže si počkej do června

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Tukancheez

Prave jsem zjistil, ze UPC zacalo menit i tarify Classic...

 

12mbit s 1486kB/sec namereno ve stahovani z torrentu z private trackeru... prave ted.

 

Takze resetujte modemy...ja jsem to jeste neudelal, tudiz nektere merice na webu jeste neukazuji spravne rychlost. (rychlost.cz, speedtest.net,atd...)

 

predtim 8mbit s 989kB/sec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

Tak sem to tedka skousel nebo spis skousim stahovat z Tl a lita me to 1.4 mega za sekundu po restartu modemu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Mně to kupodivu od včera jede na 12 Mb/s i bez restartu modemu (leda že by mi ho restartovali na dálku). Každopádně stahovat rychlostí skoro 1,5 MB/s je fajn. 8)

 

A k tomu ještě:

http://www.zive.cz/Bleskovky/Uz-jste-vyzkouseli-novy-RapidShare-Limit-zvysen-na-50-GB/sc-4-a-142074/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

Já mám EASY 4096kb/s bohužel stahuji z rapidu.com jen 504KB/s ale to moc nevadí jinak jsem dnes stá hnul už 15000MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...