Přejít na obsah

Rychlost


Návštěvník Jata

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kouby

Dobrý stou IP adresou jsem to pochopil,ale co ta rychlost ta je pořádku?? když si platím 3072kb=384KB/s podle mě mám mít snad 375KB/s takže mám poslal jím email aby se nato koukli že mám nestabilní internet??? a hlavně pomalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

375kB/s je v pořádku, protože QoS, který používají je nastaven na 3% šířky pásma (cca). Já mám 3Mbit (vlastně už 4Mbit) a běhá to kolem 370-380kB/s.

 

Jinak v pondělí jsem žádný rozdíl v rychlosti nezaznamenal (Plzeň - Bolevec / Kaznějovská 50 - 58)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
375kB/s je v pořádku, protože QoS, který používají je nastaven na 3% šířky pásma (cca). Já mám 3Mbit (vlastně už 4Mbit) a běhá to kolem 370-380kB/s.

 

Jinak v pondělí jsem žádný rozdíl v rychlosti nezaznamenal (Plzeň - Bolevec / Kaznějovská 50 - 58)

 

Zatím ještě 4 Mbit nemáš, protože to na tarifu Easy a Light navyšují až v květnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Tak si přečti 2x zasebou, co jsem vlastně napsal - napsal jsem, že mám 3Mbit (4Mbit podle UPCčka - tarifů), ale běhá mi to 370-380kB/s ...

 

podle toho tam není nic špatně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

to je super ne? Platim LIGHT a dneska vecer namereno - LOKALITA MODRANY PRAHA

 

256467214.png

 

zitra rano sem hodin druhej obrazek............ a schvalne kolik to nameri :)........ rovnou prozadim ze rychlost bude takova jaka ma bejt, takze jediny vysvetleni proc sou vecer takovyhle rychlosti - UPC sit je pekne vytizena , a to sem kvuli tomu snizoval z classicu, to asi rovnou prejdu na STARTER :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
....to by me zajimalo, jako jestli s tim hodlaj neco delat, nebo jestli je to neresitelnej problem, protoze zakaznici UPC neustale pribyvaji a jestli to takhle pujde dal, tak si vecer nakonec neodeslu ani podelanyho mejla.

 

Heh, to je filosofie UPC, navyšujeme, zrychlujeme i když na to technicky nemáme :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kouby

UPC nato ne??? to snad ne tak proč by navyšovala rychlost? to je divný.

Upraveno uživatelem Kouby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Jojo, toho luxusu jsem se raději vzdal ... to jsem koukal více na kostičky a zaseklé obrázky ... takže to šlo z domu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...