Přejít na obsah

Rychlost


Návštěvník Jata

Doporučené příspěvky

Mam UPC Classic, uz by to snad melo jet rychlejc, ale porad nic. Restart modemu (motorola) nezabral, porad jen 8Mbps. Hadam, ze uz by to melo jet rychlejc, ale nejde. Tusi nekdo, co s tim?

 

Mam extreme a porad mi to lita jen max13 misto 20kb/s. Take nepomohl restart modemu a uz mame 1.7.2008 a slibovaly ze to navysi v prubehu cervna. Tak proc je to porad tak pomaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, psal sem na UPC a prej to ověřili a všechno vypadá OK...takže pokud jim můžu věřit, tak mám asi chybu tady...což nemám, takže jim nevěřím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Hm, psal sem na UPC a prej to ověřili a všechno vypadá OK...takže pokud jim můžu věřit, tak mám asi chybu tady...což nemám, takže jim nevěřím :D

 

Nesmysl, překontrolujte kabely, určitě už třeba zpuchřely... :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber to tak ted u me byly technici vymenili me modem precvakali me konektory a misto puvodnich 1012KB/s me to stahuje 1080 a oni prej s tim nic vic neudelaj. tak kde je spravedlnost??? :roll::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan

Rychlost tragédie. Oficiálně 4Mbit. Ve skutečnosti se mně stránka např. seznam.cz otvírá 90 vteřin.

servis24.cz se pro jistotu nedaří otevřít vůbec.

Nevíte co s tím nebo na koho se obrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

sme na to podobne s24 se me taky nezobrazuje...rano me napriklad nejelo aktualne tedka toto a tedka me dela haluze rovnost.cz tak us fakt nevim co s tim delaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jede všechno normálně, akorát jen 8Mbps...takže sem na tom ještě dobře a radši to ani nebudu řešit...stejně se budu za pár měsíců stěhovat...a tam je jen ou tů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stezujete si ze Vam to jede na 70% deklarovany rychlosti. Me to od minulyho tejdne jede misto 4096/512 asi 200-500/512, internet je skoro nepouzitelnej, nestaly vypadky pingu. Ten dementni speednet mi prave nameril 431/531 kbps. Na pondeli mam objednanyho technika, sem zvedavej co tu vymysli.

Nejvic me zarazi, ze upload je uplne v pohode a jenom download se sere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...