Přejít na obsah

zdražení UPC internetu od března


Návštěvník jmacku

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Tak to mě taky docela nas..., ono by si člověk i klidně ty balíčky pořídil, ale stejnak si nenabalíčkuješ to co chceš. Třeba takovej balíček služeb, který by odpovídal tomu, co momentálně mám objedné nikde na webu UPC nevidím. Celkově je podle mě ta nabídka balíčků dosti chudá, chybí tam například možnost kombinace telefonních služeb + internet + základní tarif digitální televize + balíčky k digitální televizi, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS:

Jen aby nedošlo k nějaké mýlce - nejde o těch 15 Kč, z toho se asi nikdo opravdu nezhroutí. Jde o to, jak pečlivě a systematicky si UPC buduje pověst naprosto neseriózní firmy, když vydá jedno prohlášení se závazkem nejméně do konce letošního roku, aby po necelých dvou měsících vydala prohlášení druhé, ve kterém tento závazek zcela popře. A pak jim něco příště věřte.

 

Kámen, majzlík, kladivo a tesat.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam smlouvu s Karnevalem (duvodem jsou 2 IP adresy a garantovana tychlost), kterou jsem odmitl zmenit na malinko levnejsi smlouvu s UPC, takze mam z pravniho hlediska (UPC vstoupilo do prav a zavazku Karnevalu) de jure smlouvu s UPC podle podminek stare smlouvy s Karnevalem. Ta smlouva hovori o tom, co se poskytuje a za kolik. V pripade zmeny ceny je operator povinen oznamit tuto zmenu pisemne mesic predem. Uvidime, zdali zitra prijde nejaky dopis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Frantisek

Pokud mas Karneval. Tak si za vodou. Tebe se tahle zmena netyka. Jenom si ted nic neobjednavej, prisly by ti novy obchodni podminky a platil bys jak mourovatej. Ted uz je cena IP 200Kč/mesicne a o inetu ani nemluvim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas Karneval. Tak si za vodou.

 

NENÍ. :!::!::!: protože jám mám taky 3 M od karnevalu a dnes mi přišel email ve kterém si mimo jiné píše :

 

"...Od 1.3.2008 budou měsíční předpisy vysokorychlostního internetu UPC u Vámi odebíraného tarifu o 15,- Kč (včetně DPH) vyšší než doposud..."

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Mohu potvrdit. Tento e-mail jsem dnes obdržel také.

 

Další věc, která v některých případech zpomalí vyřizování hovorů na KC. Budou vznikat u některých nedoplatky, aj. To za předpokladu, že nepošlou toto vyjádření poštou a bůh ví, jestli i přesto nebude vznikat k jistým problémům u některých jedinců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

A jste si jisti, ze nejde o obecny mail, ktery posilaji uplne vsem? Tedy i tem, kteri maji balicek a 100% se jich zdrazeni netyka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jste si jisti, ze nejde o obecny mail, ktery posilaji uplne vsem? Tedy i tem, kteri maji balicek a 100% se jich zdrazeni netyka.

 

To nevím, ale přišlo mi to na email po bývalém KARNEVALU. Který mám zadán jako kontaktní u UPC.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...