Přejít na obsah

CS FILM uz je v pr****i


cvancara

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Už se to tu mnohokrát řešilo UPC a Karneval si nikdy nekonkurovali, jejich přípojky se totiž překrývaly jen ve velmi malém procentu, tudíž se nejednalo o žádnou konkurenci. Tak tu nikdo prosím nevyhlašujte, že za to může to, že UPC je monopolem.

Ano, dá se říci, že UPC je monopolem, ale monopolem bylo i předtím a sám Karneval monopolem byl též. Dá se říci, že každá kabelová společnost je monopolem, protože ve svém regionu nemají žádnou konkurenci, kabelové sítě se většinou nepřekrývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak koukam na bednu a misto CS Filmu uz je MGM.

Ale chybi i Ocko, Slovaci 2, Polaci 1 a Polaci 2, TV5, NOE a ten cinsky.

 

edit: tak koukam, ze Polak 1 je misto Promo kanalu, TV5 je misto toho cinskeho. A to je tak asi vse.

To jsou jako zase co za zmeny?

 

Ostrava-Dubina, byvaly ZLATY!!! Karneval...

 

Jsem z Hrabůvky a TV5, čínský a CS Film jsem nikdy neměl. Tyto programy jsou v základu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam tu plnou (bez HBO) analog, a byly tam porad (tedy ne od zacatku, ale ten cinsky + CS Film od lonska? a TV5 uz roky).

 

edit: tak jsem nasel stary seznam z dob, kdy tam bylo jeste PRO 7, RTL2 a pod. a TV5 (CH 92) tam uz taky byla. A to uz je hrubo roku.

A na seznamu z lonskeho brezna uz CS Film byl taky (CH 57)

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sniff

Tak CS Film mi UPC brát nemělo - tohle je poslední kapka v nafoukaném zacházení téhle firmy se mnou... Už mě prostě nebaví čekat, co mi zas svévolně "vylepší" příště!

Takže asi koupím STB, namontuju anténu a budu chytat české programy zadarmo - UPC ať si svého slavného Klasika strčí do řiti a já ušetřím 500 měsíčně! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...