Přejít na obsah

CS FILM uz je v pr****i


cvancara

Doporučené příspěvky

Tak koukam na bednu a misto CS Filmu uz je MGM.

Ale chybi i Ocko, Slovaci 2, Polaci 1 a Polaci 2, TV5, NOE a ten cinsky.

 

edit: tak koukam, ze Polak 1 je misto Promo kanalu, TV5 je misto toho cinskeho. A to je tak asi vse.

To jsou jako zase co za zmeny?

 

Ostrava-Dubina, byvaly ZLATY!!! Karneval...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

UPC se začne brzy chovat monopolně, vše převede na digitální tv a lidi plaťte!!! :x V Brně místo CS filmu taky MGM, navíc nejde infokanál , STV1 ani STV2!!! :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

v Brne to momentalne vypada takto, u balicku klasik (zmeny si vyhledejte sami):

jmeno frekvnece [MHz]

orf1 127.25

ct24 135.25

info 151.25

ct1 175.25

ct4 183.25

ct2 191.25

nova 207.25

stv1 215.25

prima 223.25

markiza 471.25

discovery 487.25

tv5 495.25

ard1 503.25

mtv 519.25

mgm 527.25

minimax 543.25

jetix 551.25

axn 567.25

cnn 575.25

ta3 599.25

eurosport2 607.25

film+ 631.25

zone club 647.25

vh1 663.25

spektrum 679.25

national geographic 687.25

zone romantica 703.25

zone reality 711.25

animal planet 727.25

bbc prime 735.25

cartoon network 759.25

tvpaprika 767.25

eurosport 783.25

galaxie sport 799.25

hallmark 807.25

sport1 815.25

cctv9 831.25

 

STV1 jede, ale jinde.

 

P.s.: Uz se chystam odhlasit kabelovku, po dlouhych letech (mame smlouvu jeste od intercablu)

P.s.2: A od UPC samozrejme zadne info ani na webu ani ve schrance, at si trhnou nohou kdyz nemaji zajem informovat platici zakazniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No tak si přeladíte televizi no. Ale jinak o tom Óčku a o tom, že musí někde přehodit kanály to je na stránkách UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

V Plzni zatím CS Film v analogu jede, ale zřejmě je to jen otázka času...

 

A jinak k Ona: ano, stačí přeladit TV. Ale proč mám pokaždé, když místo občas sledovaného programu vidím jen zrnění, prolaďovat celé pásmo? Jak mám vědět, že nejde jen o momentální výpadek a že poskytovatel služby zase něco někam přesunul? Přijde mi to celé poněkud zhovadilé. Za časů Karnevalu podobné změny zpravidla včas avizovali na infokanálu a navíc na webových stránkách byl aktuální přehled frekvencí - ovšem stránky UPC jsou vyslověně o ničem :-(. UPC se skutečně chová tak, jako by mu jeho zákazníci byli skutečně ukradení (nechci napsat u prd...). Stačí, když si vzpomenu na jejich dopis, kterým mně (který dlouhá léta platí souhlasem s inkasem) vyhrožovali odpojením s tím, že jsem dlužníkem za odebírané služby, a to hned týden po té, co rozeslali dopis s prosbou, abychom v bance změnili potřebné údaje. Začínal jsem s kabelovkou u Pilskabelu, ten se transformoval v Intercable, po několika letech do Karnevalu, ale pořád to fungovalo k mé spokojenosti. Ovšem o UPC to zatím konstatovat nemohu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

Lokalita LOUNY - CS FILM stale (jak dlouho jeste?? :roll: ) jede, ale je to jinak cely prehazeny. Chybi METEO TV, FUN1, a OCKO jsem taky pri preladovani nenasel... STV1 je prehozeny na (v teto lokalite) zcela nekoukatelny kanal, navic je ted nove MONO.

Je to ale skutecne zachazeni se zakaznikem hodne molochu UPC. Pamatuju si, ze vzdycky kdyz dochazelo k vetsim presunum kanalu jak za TES media, tak za Karnevalu, vzdy jsem nasel ve schrance aktualni kmitoctovy plan. Jestipak prijde i ted :lol: ? Opravdu lituju, ze jsem se upsal UPCcku na rok kvuli Internetu :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

U nás zatím uvolnili jen tu frekvenci potřebnou pro nový multiplex, kde původně bylo ARD, a jinak vše běží stejně jak to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Naprosto souhlasím u Karnevalu se dal pohodlně najít kmitočtový plán.O toto jse se zoufale pokoušel několik desítek minut na stránkách UPC bezvýsledně. :evil: Opravdu se mi nechce projíždět celé pásmo abych zjistil kam dané programy přesunuly,které jsou nové a které odstranily.Holt monopol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...