December 30, 200718 yr Jde vám dobře AC3 u HBO? Teď sleduji Dům u jezera, u kterého je vysíláno AC3, ale každou chvíli dochází k výpadkům zvuku. 300 Mb/s - Komplet CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek Bílina
December 31, 200718 yr Teď momentálně nejsem doma, ale čtvrte (nebo pátek) dávali film Do hlubiny a taky docházelo ke krátkým výpadkům tak cca. 1x za 2 minuty! Hrůza! Už dřív jsem zaznamenal ještě horší výpadky (delší a k tomu praskání) potom se to zlepšilo, pak AC3 stopa zmizela a teď zase s výpadky. Lokalita: Brno
January 1, 200818 yr Tak právě koukam na HBO kde je AC3 zvuk , zapnu AV Reciver a ten ukaže Ale zvuk nejde , zlatej Karneval
January 1, 200818 yr Už se to tu probíralo dříve, HBO vysílá stream s AC3 pořád, ale zvuk jde pouze u některých filmů. Ty jsou označeny v EPG "(AC3)". Film s AC3 dávají až za chvili ve 14:15 Takhle to fungovalo už za Karnevalu Super Super+ ALLinONE Vodafone TV Premium, CA modul Praha
January 1, 200818 yr Tak dnes AC3 5.1 běží. Bohužel zatím vše bylo pouze v angličtině. A titulky samozřejmě žádné neb existuje zvuk cz. Netuší někdo jak poznám kdy je AC3 český. Samozřejmě dopředu.
January 1, 200818 yr Vypadá to, že u AC3 je příznak pro DD 5.1 pořád, i když je jinak bez zvuku. Na programech kde není AC3 (DD) AV detekuje PCM signál. Zvuk jsem měl u HBO český, ale jak jsem napsal dříve, zatím přetrvávají krátkodobé výpadky ve zvuku opakující se jednou ale i vícekrát za minutu, takže je tento zvuk prakticky nepoužitelný. Při výpadcích zmizí na AV detekce DD 5.1. Paradoxem je, že u pořadů, kde není AC3 zvuk, k výpadkům detekování DD 5.1 nedochází i přes absenci zvuku. 300 Mb/s - Komplet CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek Bílina
January 2, 200818 yr Stáhni si z této stránky http://www.hbo.cz/Program.aspx program ve wordu. Filmy u kterých je DD orig. mají ac3 česky. Kde je jenom DD je ac3 anglicky. Dopručuji učit se anglicky!
January 4, 200818 yr Tak anglicky jakž tak umím, takže já se s tím vyrovnám. Ale jsme doma jaksi 4 a s těma znalostma je to u těch dalších horší až býdný. Program v DOC mají naposledy v listopadu a mrkl jsem na par filmů u kterých bylo v tom listopadu jak DD tak DD orig. a zatím jsem na české slovo neměl štěstí. Takže bych to viděl na další zlepšení služeb UPC. To že je potřeba se obrátit na maďary neobstojí. Jsme snad všichni zákazníci UPC a to garantuje to co se nakupuje a hlavně co za to je ochotno zaplatit. Je zajímavý, že spousta kanálů v nabídce UPC má všemožný dabbing jen ne ten český. A věřte není to jen o kupní síle.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.