Přejít na obsah

Funguje vám AC3 Dolby Digital na HBO, prosím?


Návštěvník goofy75

Doporučené příspěvky

Teď momentálně nejsem doma, ale čtvrte (nebo pátek) dávali film Do hlubiny a taky docházelo ke krátkým výpadkům tak cca. 1x za 2 minuty! Hrůza! Už dřív jsem zaznamenal ještě horší výpadky (delší a k tomu praskání) potom se to zlepšilo, pak AC3 stopa zmizela a teď zase s výpadky. Lokalita: Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak dnes AC3 5.1 běží. Bohužel zatím vše bylo pouze v angličtině. A titulky samozřejmě žádné neb existuje zvuk cz. Netuší někdo jak poznám kdy je AC3 český. Samozřejmě dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že u AC3 je příznak pro DD 5.1 pořád, i když je jinak bez zvuku. Na programech kde není AC3 (DD) AV detekuje PCM signál. Zvuk jsem měl u HBO český, ale jak jsem napsal dříve, zatím přetrvávají krátkodobé výpadky ve zvuku opakující se jednou ale i vícekrát za minutu, takže je tento zvuk prakticky nepoužitelný. Při výpadcích zmizí na AV detekce DD 5.1. Paradoxem je, že u pořadů, kde není AC3 zvuk, k výpadkům detekování DD 5.1 nedochází i přes absenci zvuku.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak anglicky jakž tak umím, takže já se s tím vyrovnám. Ale jsme doma jaksi 4 a s těma znalostma je to u těch dalších horší až býdný.

Program v DOC mají naposledy v listopadu a mrkl jsem na par filmů u kterých bylo v tom listopadu jak DD tak DD orig. a zatím jsem na české slovo neměl štěstí. Takže bych to viděl na další zlepšení služeb UPC. To že je potřeba se obrátit na maďary neobstojí. Jsme snad všichni zákazníci UPC a to garantuje to co se nakupuje a hlavně co za to je ochotno zaplatit. Je zajímavý, že spousta kanálů v nabídce UPC má všemožný dabbing jen ne ten český. A věřte není to jen o kupní síle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...