Přejít na obsah

Funguje vám AC3 Dolby Digital na HBO, prosím?


Návštěvník goofy75

Doporučené příspěvky

Klientske.centrum@UPC.CZ napsal(a):

> Vážený pane

>

> dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 10. 12. 2007, týkající se technického problému.

>

> Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz.

>

> Pokud nefunguje zvuk o programu HBO je třeba, abyste správně nastavil zvukovou normu pro oba reproduktory tv na CZECH x CZECH pro tento program.

>

> Poté by měl být zvuk bez problémů.

 

****************************************************************************************

Připadam si jak na MARZU , chci AC

a oni mi nabízí at se přepnu na dvoukánálový zvuk. To je společnost, která ani neví, co nabízí, tragenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi mailem sdělili, že mají s AC3 technický problém, HEUREKA, už ví co jim v síti běží. :) teď jen to opravit.

Tak teď jde na HBO podle EPG program se zvukem AC3 a světe div se ono to funguje. Přepnul jsem na AC3 a receiver mi detekuje zvuk DD5.1

Co bylo asi kde špatně, že jim to trvalo tak dlouho :shock:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak protože sem tady dost kritizoval, musím teď i chválit: opravdu už AC3 funguje (od včerejška). Proběhla nějaká aktualizace a je to OK. Taky přibyl 1 nový kanál (C music nebo tak nějak).

Takže zatím Brno funguje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krivkin

Tak jsem dneska zapnul HBO a AC3 běží..ikdyž kvalita zvuku je pochybna (jako z plechovky), zajímal by mě datový tok DD, který běží na HBO. Když si pustíte DD třeba na ZDF tak vám to utrhne uši :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...