February 23, 200818 yr Tak od vecrejska mam konecne ten novy set-top box s HDMI a MPEG-4 (Handan CV 7000HD) natesenej na Voom a National Geogrpahic u kterych Dolby Digital bezproblemu funguje ale u HBO ne a ne
February 23, 200818 yr V EPG je u nich za názvem filmu uvedeno (AC3). V programu na webových stránkách HBO je u filmu uvedeno Zvuk a značka DD 5.1, pokud si z jejih stránky stáhneš program (zde: http://www.hbo.cz/HBO/Download/guideHBO_0208.doc) tak je taky u každého filmu uvedeno, jak je vysílán u něj zvuk. Pokud je tam DD, tak je to AC3 v češtině, pokud je tam DD Orig., tak je také v AC3, ale v původním znění, nejčastěji v angličtině.
February 26, 200818 yr Už pár dnů je u HBO Comedy možnost volit i originální zvuk, místo pouze češtiny. Doufám, že to tak už zůstane.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.