Přejít na obsah

Úroveň signálu


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Mně se to pohybuje na všech multiplexech od 57 - 60 % a na volně šířeným se to pohybuje 60 - 63 %.

A jinak už mě začínaj pěkně štvát - úroveň se pořád pohybuje takhle nízko, a už od 7.10. mi nejsou schopný zprovoznit programovou nabídku, takže mi pořád běží jen nekódovaný programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň - Bolevec

Zatím se technik neobjevil, kostičkování více programů "normální", ale našel jsem zajímavou odpověď na parabola.cz od jednoho z diskutujících na otázku poklesu kvality signálu digi tv UPC, uživatele jménem Vašek, cituji :

 

Problem je v tom, ze starsi, ale mimoradne kvalitni a spolehlivy zpusob distribuce digitalni TV, jak jej provozoval Karneval, byl nahrazen mnohem levnejsim, ale take mene spolehlivym prenosem po Gigabitovem Ethernetu. A byly vymeneny puvodni QAM modulatory za levne Edge QAM. Ty maji mensi vystupni uroven a vysledkem je pokles urovne digitalniho signalu v siti. Takze hned tady mame namisto spolehliveho prenosu 3 zavazne problemy: - mensi uroven signalu v siti, mene spolehlivy prenos po GbE a v sitich byvale UPC se k tomu jeste musi pricist jejich mizerny stav. Vysledkem je neuspokojivy stav - kosticky, kosticky, kosticky...

 

To by v případě mých problémů s kvalitou digi, pokud je to pravda leccos vysvětlovalo, ale pak mě napadá - budou problémy trvale ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No ono by stačilo, kdyby jim to všichni lidi, kteří mají s tímto problémy nahlásili. Pak by s tím něco museli začít dělat. Neříkejte, že by všem odepisovali jak si musí zkontrolovat kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Tak já bohužel věřím tomu že by všem odepsali aby si zkontrolovali kabely že u nich je vše v pořádku :( na mě dokonce zkoušeli že ty kostičky dělá špatně zapojená scartka :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Tak já bohužel věřím tomu že by všem odepsali aby si zkontrolovali kabely že u nich je vše v pořádku :( na mě dokonce zkoušeli že ty kostičky dělá špatně zapojená scartka :lol::lol:

 

To si dělaj srandu snad ne? A jako jak bys tam špatně mohl zapojit scart - oni fakt dělaj z těch lidí úplný idioty. Si myslej, že tomu člověk alespoň trochu nerozumí nebo co, že každýmu řeknou ať si zkontroluje kabely.

Neříkej mi, že nikdo ze zaměstnanců UPC nemá doma digitální kabelovku - to snad musej vidět ne, jak je na tom ta síť, že asi něco nebude v pořádku.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...