Přejít na obsah

Úroveň signálu


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miloš

Já mám digitál teprve krátce.VPříbrami doposud nebyl, ale je zvláštní, že když mi to zapojili(cca 1O dní) tak byla úroveň kolem 95-99.Dneska např.HBO 7O a ČT 1 50.takže místo toho, aby to bylo nějak stabilní tak mi připadá, že to jde spíše dolů.Kostičky na denním pořádku.Je sice hezký, že máme digitál, ale to kostičkování už je neúměrný.A ty jejich kecy o přívodním kabelu jsou taky liché.Já dneska zkoušel všechno možný(i výměna kabelu), ale úroveň signálu se nezvedla ani o píď. Takže problém je na jejich straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Bohužel to není sranda ale přístup UPC k zákazníkům :cry: mám digitál mezi prvníma 100 lidma jelikož jsem se podílel na testování pro Karneval a s klidným srdcem můžu říct že nikdy nebyli takový problémy jako od doby kdy Karneval koupila UPC :cry: už jsem tady kvůli tomu měl i technika a ten opravdu ze mě dělal idiota a jediný co zkontroloval bylo zapojení kabelů hlavně scartky!!! Odešel s tím že po přezkoušení signálu v zásuvce od nich jde vše ok a problém je na mé straně i když kabelama to není :lol: příjde mi to jako výsměch zákazníkům!! Nehledě na to že onen dopis stále nepřišel a i pan Malina otevřeně lže lidem! Jak je dlouho co tvrdil že zařídí nápravu ohledně dostupnosti digi služeb an netu a stále nic.Frekvenční plány pro Děčín prý nepředal Karneval a oni nevědí ani co tady vysílají apod....začínám hledat jiného operátora jenže od koupi Karnevalu jich tady bohužel moc není :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Takže si mám připravit 300,-- Kč pro technika říkáš? :lol:

Jenže problém je ten, že je sice nízká úroveň signálu, kostičkuje to taky každej den (pokaždý v jinou dobu), ale ne pořád, takže když přijde technik a kostičkovat to nebude, tak se asi rovnou na mě vyprdne.

Jinak ten kabel jsem zkoušel taky vyměnit (jako Miloš) a je to pořád stejný. Doufám, že ten technik aspoň pořeší tu programovou nabídku, co mi stále nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže potom to je o ničem.Člověk pozve technika a stejně si nepomůže když už to nemůže svést na kabely tak alespoň konstatuje, že to mají v pořádku.Takže jedině snad je pořád otravovat jestli to tedy vůbec pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Já teda nevím jak je to jinde, ale u nás nejspíš najali i nové techniky nebo jim ti staří utekli. Od koupi UPC jsou tady u nás všichni nový a neumí s ničím pomoci ani poradit:(dřív šlo s technikem všechno dohodnout a šlo to. Dnes odkazují na to, že všechno musí příjmout KC jinak s tím nemohou ani nic dělat na technické podpoře a ani oni :cry: Hlavně že se UPC chlubí jak jsou zákazníci na prvním místě!!!! Bohužel já osobně si to představuji jinak. Někde jsem dokonce četl jak pan Malina říkal že dokud nedojde dopis z UPC nemají se platit vyúčtování a mě stále nic nepřišlo :cry: opravdu UPC Shit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Někde jsem dokonce četl jak pan Malina říkal že dokud nedojde dopis z UPC nemají se platit vyúčtování a mě stále nic nepřišlo :cry: opravdu UPC Shit

 

Z toho si nic nedělej, mě sice dopis přišel s informacemi kdy si co vyúčtujou (10.10. za září a 15.10. za říjen měla přijít do banky žádost k inkasu) samozřejmě nepřišlo nic, takže si ani nic nevyúčtovali, prostě bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

Situace v Lounech (severozapadni Cechy) - drive stary dobry Karneval. Az do vcerejska uroven signalu oscilovala kolem 85% (dokonce i na "premiovem" multiplexu) a kvalita stabilne kolem 99%.Kosticky jsem vicemene nepoznal. Dnes rano ovsem pustim televizi, a hned hlaska o dostupnosti aktualizace. Aktualizaci ovsem bylo mysleno to, ze se pri spusteni objevi kravsky logo UPC a uroven signalu spadla na do vcerejska nevidanejch 47%!!! Kvalita zustala stejna... Jak to vypada subjektivne, jeste nevim... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

a proto když mi dneska naskočila možnost aktualizace tak jsem zadal že jí nechci.Podle mě je to blbost ale jak koukám každý komu se provedla aktualizace najednou spadnul s kvalitou :(

Teď koukám že na druhým STB to táta povolil a je to přesně tak kvalita klesla k 80% z dřívějších 99% :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Kvalita nespadla, snížila se úroveň signálu. Nezaměňovat tyto dva pojmy!

Kdyby spadla kvalita na 80%, tak už by to bylo nekoukatelné, při 45% jak někdo zmiňuje výše by to byl jen zamrzlý rozpadlý obraz.

Každopádně to teda ale vypadá, vzhledem k tomu, že se to stalo po aktualizaci SW, že tuto aktualizaci v UPC někdo hrubě nezvládnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

JJ dneska jsem aktualizoval (no teda vlastně se to aktualizovalo samo, když váháte při otázce Aktualizovat ANO/NE po nějakém čase to samo zvolí ANO!) a přesně to samé jak píší ostatní, úroveň signálu klesla z 89% na 58%. Podle mě je to ale blbost, kvalita obrazu se nějak nezměnila po aktualizaci oproti předchozí verzi. Vysvětlení je jednoduché, buď byl bug ve firmwaru předešlém nebo je v firmwaru současném, něco jako když mi předchozí verze BIOSU na mým kompu vykazovala teplotu CPU 17oC v místnosti kde je 23oC. S novým BIOSEm to hned ukazuje 39oC. Vůbec bych si nelámal hlavu s tím, že nový firmware STB mi pokazí obraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...