Přejít na obsah

Garantovaná megabitová linka?


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

No ale vzdyt presne tak to je. Sorry, ale ja ve svym okoli znam jeste dost "chudaku" s dialupem, isdn nebo et data durch - pro vsechny tyhle lidi je ten tarif jako delanej, protoze jestli chtej bejt na netu prubezne skoro kazdej den, na jejich stavajicim pripojeni je to stoji stejne, ne-li vic nez tenhle novej Karnevalackej tarif.

A kecy o tom ze giga limit je malo me uz unavujou - taky jsem ho mel a mel jsem dokonce i limit 600MB a zit se na tom dalo, protoze to porad bylo lepsi nez CTc. A i po zpomaleni na 28/28 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukažte mi někoho z normálních lidí nad 40 let, který by jásal nad rychlostí 1000 kbps, nebo dokonce 2000 kbps a než 150 /50 kbps, tak si radši nechá modem. Já nepotřebuji si nechat rvat dom internet o super rychlosti, když stejně na některé stránky to musí čekat. Ale každý na to máme asi jiný pohled a monopoly aby ubývaly, tak pro změnu přibývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ukažte mi někoho z normálních lidí nad 40 let, který by jásal nad rychlostí 1000 kbps, nebo dokonce 2000 kbps a než 150 /50 kbps, tak si radši nechá modem. Já nepotřebuji si nechat rvat dom internet o super rychlosti, když stejně na některé stránky to musí čekat. Ale každý na to máme asi jiný pohled a monopoly aby ubývaly, tak pro změnu přibývají.

 

Prosil bych překlad do češtiny. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Minutové výpadky? :? Já zatím neměl žádný. :)

tak to máš dobrý, mě občas spadne net a když vypnu na dve minuty modem tak to hned naskoci, kdyz ho nevypnu blika treba i pul hodiny a stejne nenaskoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se me jeste nestalo, budto net jede a kdyz nejede tak nepomuze ani restart modemu, ale zase potom poznam ze je zavada u nich, protoze se pak vetsinou na modemu nerozsviti vsechny diody.

Pro restart modemu ho nemusis vytahovat ze zasuvky, staci softwarovej restart -

http://192.168.100.1/config.html

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
[mě občas spadne net a když vypnu na dve minuty modem tak to hned naskoci, kdyz ho nevypnu blika treba i pul hodiny a stejne nenaskoci

Tohle mi delal starej COM21 obcas, nastesti mi prokazal tu laskavost ze chcipnul sam a od ty doby co mam Motorolu SB5100 tak se to nedeje.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Jee, PPK, ja myslel ze uz si Karnevalu zatnul tipec. Nebo teprve bezi vypovedni lhuta ?

 

:lol: No ještě že u Karnevalu nexistují smlouvy na rok nebo dva jako u mobilních operátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...