Přejít na obsah

Garantovaná megabitová linka?


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Pokud bych měl možnost jiného slušného připojení tak bych se na Karneval také vys**l.

Za ten jejich způsob řešení problémů.

 

Karneval si musí uvědomit, že závadu mají oni a ne zákazník. Takže se snad nemusím doprošovat odstranění, ale závada by mela být odstraněna bezprostředně po nahlášení.

 

Hlášení na infolince by mělo probíhat asi tak: " Vám nejde internet (nikoli mě nejde internet). Vy přeci chcete abych vám zaplatil ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze se konecne naskytlo pro me mnohem vyhodnejsi pripojeni jak rychlosti bez limitu tak i cenou tak se moc rad s Karnevalem rozloucim :)

 

hele PPK, bude se mi po tech tvejch kecech stejskat...kazdopadne, az budes mit to svoje uzasny pripojeni dyl jak mesic a budes protacet desitky GB....prijde se s nami podelit, co na to bude rikat tvuj novy provider...celkem by me to zajimalo...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
kazdopadne, az budes mit to svoje uzasny pripojeni dyl jak mesic a budes protacet desitky GB

30 GB neni v dnesni dobe tak moc tak proc by to melo vadit na nelimitovanym pripojeni ktery ma teoretickou propustnost 60 GB mesicne :lol:

O tom si clovek u karnevalu muze nechat jen zdat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty rychlosti, jak se tady uvádí, tak to je buďto havárka a nebo se stahlo do max. limitu dat (20 GB), potom to je skoro nula. Já ale mám výhrady k té garanci rychlosti, protože ve většině mých měření, podotýkám že na stránkách Karnevalu, rychlost je pod garantovanou hranicí, i když třeba jen málo, ale už to není tak, jak je uváděno společností. Když garantuji 1000 kbps, tak minimální naměřená hodnota bude 1000 kbps, jinak to není záruka garance, když nesplňují dané hodnoty. hodnoty. A teď ještě dokonce ten superrychlý tarif LIGHT, to je teda dílo, to se společnost ukázala, jak si váží uživatelů a ještě si z nich dělá legraci. Ukažte mi někoho, kdo by na takovou rychlost za takové "love" přešel. To by musel být jedine magor a nebo "e-mailista". Přijít s takovým tarifem až po zavedení těch lukrativních, to je výsměch uživatelům. Ale internetové mlýny melou, možná pomaleji, ale melou......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Měřiče nemusejí být přesné, mě pokaždé ukáží uplně něco jiného v rozmezí 3 Mbit/s až 500 kbit/s, důležité je ale že pokud cokoliv stahuji ještě to nikdy nekleslo pod 120 kbs (což sice neni 1Mbit) a většinou se pohybuje okolo 130, ze začátku stahování obzvláště nemších souborů (do 3 MB) to většinou nestačí na oněch 130 ani klesnout, začíná to dost často nad 1 MB/s a pomalu to klesá až to dosáhné oné garance. O nějakých pár kbit bych se nehádal stějně to pomalu není rozdíl. Mnohem více mi vadí úžasné minutové výpadky, po který se musí modem vypnout z elektřiny aby se pak připojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď ještě dokonce ten superrychlý tarif LIGHT, to je teda dílo, to se společnost ukázala, jak si váží uživatelů a ještě si z nich dělá legraci. Ukažte mi někoho, kdo by na takovou rychlost za takové "love" přešel. To by musel být jedine magor a nebo "e-mailista". Přijít s takovým tarifem až po zavedení těch lukrativních, to je výsměch uživatelům. Ale internetové mlýny melou, možná pomaleji, ale melou......

 

Jenže tenhle tarif není pro ty co už mají TURBO apod., ale je to pro ty co jedou pres dial up. Karneval chce aby si clovek na ten "neomezenej" internet zvyknul a az se namlsa tak presel na rychlejsi tarif :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tenhle tarif není pro ty co už mají TURBO apod., ale je to pro ty co jedou pres dial up. Karneval chce aby si clovek na ten "neomezenej" internet zvyknul a az se namlsa tak presel na rychlejsi tarif

Presne tak, prectete si clanek, ktery vysel na Zive.cz - "Kabelový internet v ČR: zrychlování jako slepá ulička?"

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...